„Guzikowa książka” to propozycja dla wielbicieli zabawy! Kolorowe ilustracje i zachęcający do interakcji tekst to bardzo dobra para. Wszystko za sprawą guzików, po których naciśnięciu dzieją się niezwykłe rzeczy – jakie? Przekonajcie się sami! Nasza Księgarnia przygotowała coś bardzo ciekawego już dla najmłodszych dzieci i przedszkolaków!

20200121_100014707153626-1024x1024 Guzikowa książka - Sally Nicholls. Interaktywna zabawa w książce od Nasza Księgarnia - styczeń 2020

Oto guzik.

Ciekawe, co się stanie, gdy go naciśniesz.

Guziki są różne! Małe, duże, kolorowe. Te znajdujące się w publikacji „Guzikowa książka” zdecydowanie przypadną do gustu czytelnikom! A jest ich kilka. Po pierwsze różnią się kolorem- i tutaj odkrywamy pierwszy walor edukacyjny publikacji. Nauka kolorów przez zabawę. Dalej opowieść zaprasza do interakcji. Naciskamy guzik – dziecko ma za zadanie w odpowiedni sposób nacisnąć wcześniej zlokalizować guzik. Po jego aktywacji książka zaprasza do zabawy. Zwierzęcy bohaterowie zaczynają wytykać języki, przytulać się czy skakać! A razem z nimi czytelnicy! Już od pierwszej strony moja córka poczuła się jak na najlepszej zabawie! Absolutnie zadowolona od razu pochwyciła interakcję. Prawdziwym zwrotem akcji jest biały guzik, który zmienia bieg wydarzeń – robi się bardzo ciekawie!

„Guzikowa książka” jest bardzo dobrą propozycją dla dzieci w wieku 1-6 lat. Wydana z dbałością o detale: grube kartonowe strony, kolorystyka delikatnie podkreśla to co najważniejsze: dominujący kolor na danej stronie, miękkie narożniki sprawiają, że książka jest bezpieczna dla dzieci. Duzy format i zwierzęta na ilustracjach sprawiają, że dziecko z łatwością będzie nawiązywać interakcje z książką.

Ciekawa propozycja dla dziecka, które ceni w książce interakcje. Wykonywanie poleceń zapewni dzieciom (warto czytać zbiorowo) sporo zabawy i stanowić będzie okazję do nauki: poszerzania słownictwa, znajomości kolorów itd.

 • forma wydania: książka papierowa
  oprawa: twarda
 • ilustrator:
 • Bethan Woollvin
 • tłumacz: Katarzyna Piętka
 • rok wydania: 2019
 • liczba stron: 28
 • format: 230 x 230 mm
 • przedział wiekowy: 0-6
 • do kupienia TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: