Książka, która kryje w sobie mnóstwo logopedycznego wsparcia. Ciekawa opowieść o pierwszych dniach w przedszkolu Wito. Masa emocji, przeżyć i ciekawych opowieści. W dodatku książka zawiera także kolorowe ikonki, które dziecko samodzielnie wymawia i ćwiczy w ten sposób wymowę literki „sz”. Zabawa gwarantowana! Seria dla przedszkolaków, która zdecydowanie przypadnie całej rodzinie do gustu!

wp-1646504037628-811x1024 Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ. Mamania 3+

Jano i Wito to bracie w wieku przedszkolno-wczesnoszkolnym. Znacie ich być może z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników. Teraz mamy okazję zadowolić także starsze dzieci, które będą mieć okazję również ćwiczyć poprawność wymowy poszczególnych słów. „Grosz na szczęście” to książka, która zawiera mnóstwo wyrazów z głoską „sz”. Dodatkowo wyrazy te ukryte są w grafikach, które dziecko samodzielnie może odczytać i wypowiedzieć! Uwielbiam połączenie nauki i zabawy! A historia, którą przeczytacie jest bardzo ciekawa i dla dzieci bardzo interesująca z uwagi na przedszkolny klimat!
Wito pierwszy raz idzie do przedszkola! Trochę się denerwuje, a trochę cieszy – nowe miejsce, nowa pani, nowi koledzy. Sami przekonajcie się jak wyglądał dzień nowego przedszkolaka i z czym będzie musiał się zmagać nasz Wito! I co do tego ma tytułowy grosz na szczęście?

  • Autor: Wiola Wołoszyn
  • Tytuł: Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wymiary: 165×210
  • Premiera: 28 lutego 2022
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ
wp-1646504037628-811x1024 Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ. Mamania 3+

W serii znajdziecie już kilak książek – każda warta uwagi!

wp-1646504037628-811x1024 Grosz na szczęście. Jano i Wito uczą mówić SZ. Mamania 3+


„Grosz na szczęście” to bardzo dobra propozycja książkowa. Zdecydowanie polecam ją wszystkim dzieciom w wieku 3-6 lat i więcej jako książka do samodzielnego czytania. Książeczka ma twardą oprawę, kolorowe ilustracje i zręcznie wkomponowane ćwiczenia logopedyczne polegające na wymowie głoski „sz”. Bawicie się z nami? W dodatku perypetie w przedszkolu na pewno pomogą dziecku przetrwać trudy związane z adaptacją!

Kategorie: coaching

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *