Great! Wielka Brytania dla dociekliwych to bardzo pociągająca pozycja! Dedykowana dzieciom i młodzieży a nawet dorosłym odsłania wiele tajemnych i ciekawych informacji o Zjednoczonym Królestwie. Zaskoczyć Was może nie jeden szczegół a na pewno poznacie znaczenie słowa: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch! Takiej Wielkiej Brytanii nie znaliście!

20190719_213213617251628-767x1024 Great! Wielka Brytania dla dociekliwych. Dwie siostry  LATO 2019

Wielka Brytania jest istotnie wielka! Posiada wspaniałą i imponującą historię, dorobek kultury i nauki. Wspaniałe miejsca i wybitne jednostki! Zebrane w jednym miejscu informacje o Wielkiej Brytanii w bardzo atrakcyjnej formie przemawiają do dzieci (i nie tylko). To również zasługa wspaniałej oprawy graficznej, która jest co najmniej niestandardowa!

Czytałam Great! Wielka Brytania dla dociekliwych z wielkim zainteresowaniem i nie kryjąc zdziwienia wielką ilością fascynujących elementów J

  • Wielka Brytania dla dociekliwych
  • tekst: Tina Oziewicz
  • ilustracje: Zosia Frankowska
  • Do kupienia TUTAJ
  • Seria: Świat dla Dociekliwych

Myślicie, że o Wielkiej Brytanii wiecie już wszystko?
 No to się zdziwicie!

Co ma wiking do czekoladek, oset do jednorożca i por do żonkila?
Czy da się mierzyć czas butami?
Co to znaczy Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch?

Wielka Brytania potrafi zaskoczyć. Opuszczone klasztory i kamienne kręgi skrywają liczne tajemnice. Zielone wzgórza i słynna brytyjska pogoda prowokują od setek lat mieszkańców do wielkich rzeczy. O dorobku Brytyjczyków można czytać w encyklopediach! Znacznie lepiej jednak poznać go w wciągającej i atrakcyjnie wydanej publikacji! Na pewno Great! Wielka Brytania dla dociekliwych do takich należy. Dedykowana dzieciom i młodzieży świetnie sprawdzi się jako książka rodzinna!

W sam raz przy kruchym ciasteczku i filiżance brytyjskiej herbatki!

Publikacja pochodzi z serii Świat dla Dociekliwych! To moje pierwsze spotkanie z serią, ale po tak pozytywnym wrażeniu na pewno będą kolejne! Uwielbiam mądre, artystyczne i sciągające książki!

Kto wie!? Może to początek wielkie przygody i wspaniałych podróży?

POLECAM!!!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: