Takiej gry jeszcze nie było! Harry Potter i Magiczny QUIZ do zbiór 1000 pytań o znanych bohaterach i ciekawych wydarzeniach z Hogwartu i sagi o Harrym Potterze.  Młodzi Czarodzieje i Młode Czarownice – czeka na Was niezwykłe zadanie. Kto zdobędzie Puchar Domów? Głos Dyrektora Hogwartu poprowadzi Quzi od początku do końca. Jesteście gotowi! Zaczynamy!!!

wp-1617271817628-1012x1024 GRAnatowyCzwartek: Harry Potter i Magiczny Quiz od REBEL 8+

Harry Potter i Magiczny Quiz

Różdżki w dłoń, jesteście w Hogwarcie! To dzieje się naprawdę! Niezwykły, interaktywny QUZI zaczyna się w momencie uruchomienia urządzenia. Tajemniczy głos i niezwykły mechanizm niczym magiczna maszyna oblicza wyniki, kieruje pytania, sprawdza wyniki. Do wyboru cztery domy i dwa poziomy trudności. Quiz zaskakuje nie tylko pytaniem, ale także zróżnicowaną formą rywalizacji! Jest klimat! Rewelacyjna zabawa gwarantowana! Sprawdź swoich sił!

  • 2 – 4 osoby
  • od 8 lat
  • 15 – 20 minut
  • REBEL
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • urządzenie na baterie (zawarte!)
  • instrukcja
wp-1617271817628-1012x1024 GRAnatowyCzwartek: Harry Potter i Magiczny Quiz od REBEL 8+

Skrót zasad:

Wystarczy uruchomić urządzenie. Baterie są w środku. Możecie spróbować także klimatycznego DEMO. Wszystkie ruchy zostaną zapowiedziane przez Dyrektora Hogwartu, który głosem powie co dalej musi się wydarzyć. W skrócie: będziecie odpowiadać na pytania typu prawda czy fałsz. Jeśli udzielicie poprawnej odpowiedzi, Wasz dom zdobędzie 10 punktów. Jeśli nie – straci 20. Rundy zaskakują rodzajem rozgrywki: na czas, wyznaczanie domów, możliwość przejęcia pytania itp.

wp-1617271817628-1012x1024 GRAnatowyCzwartek: Harry Potter i Magiczny Quiz od REBEL 8+

Zwycięża dom z największą liczbą punktów. Czas rozgrywki 15-20 minut.

wp-1617271817628-1012x1024 GRAnatowyCzwartek: Harry Potter i Magiczny Quiz od REBEL 8+

Moja ocena:

Harry Potter i Magiczny Quiz to gra, w której fani opowieści będą mogli sprawdzić swoją wiedzę. Będziecie bowiem przepytywani z tego co wyczytać można na stronach wszystkich powieści z serii Harry Potter. Pytania są szczegółowe, czasami bardzo podchwytliwe a na poziomie podstawowym konkretne i bardzo weryfikujące stopień opanowania wiedzy literackiej (lub filmowej).  Zabawa jest bardzo zmechanizowana i praktycznie bez obsługowa. Musimy tylko słuchać narratora, który kieruje naszymi ruchami. Zresztą za każdy ruch mamy odpowiedź. Błędy są dowcipnie podsumowywane a sukcesy słusznie nagradzane. A i najważniejsze, aby odpowiedzieć musimy wciskać w wyznaczonym czasie odpowiedni przycisk prawda lub fałsz. Czasami musimy wybrać drużynę, która będzie odpowiadać innym razem możemy zdecydować lub jesteśmy wyznaczeni do wyboru odpowiedzi.

Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem technicznego rozwiązania qizu. To rewelacyjna sprawa posłuchać pytań, wcisnąć przycisk czy usłyszeć swój wynik na koniec. Nie trzeba nic liczyć, nie trzeba nic kontrolować, tasować kart, czy sprawdzać odpowiedzi. Magiczny QUIZ zrobi to za nas! Wariant gry na cztery domy to również bardzo klimatyczne rozwiązanie. Możemy grać drużyną itd. Marzy mi się, aby więcej takich quzów było dostępnych na rynku. Mechanizm jest także bardzo dobrze opracowany graficznie – maszynka wygląda bardzo porządnie, bateria i światełka, przyciski działają bez zarzutu. Głos jest wyraźny, donośny i bardzo charyzmatyczny!

Zdecydowanie warto spróbować swoich sił w zmaganiach o PUCHAR DOMÓW! Harry Potter i Magiczny Quiz to rewelacyjna zabawa dla wszystkich fanów Harrego Pottera (w każdym wieku!). Grę uwielbiają dzieci i chętnie pomagają dorosłym w rozgrywce!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *