Zapraszam na urodziny! Gra Dobble doczekała się jubileuszu 10 lat! Z tej okazji znajdziecie świetną grę w wydaniu Dobble Collector – to aż dwie nowe talie wielkich kart. Jedna ze złoceniami na kartach a druga upiorna, której karty świecą w ciemności! To rewelacyjna gra, która bawi, uczy i pozwala na radosne zabawy! Uwielbiam i polecam z całego serca! Dobble Collector w wydaniu jubileuszowym i solidnej metalowej puszcze w wersji XXL od Rebel!

wp-16783867783546901881187960804433-1024x953 Granatowyczwartek: Dobble Collector – wydanie jubileuszowe REBEL

Dobble Collector

Dobble to gra, które zyskała miliony fanów na całym świecie. Znajdziecie na półkach sklepowych ogrom tytułów tematycznych tej znakomitej i szybkiej gry! Nic dziwnego, bo dobble to gra którą kochają dorośli i dzieci. Proste zasady i praktyczne pudełko, ciekawe tematyczne edycje. Z okazji 10-lecie gry Rebel wydał jej wersje jubileuszową. To aż dwie talie kart w jednym dużym pudełku. Zasady pozostają zawsze takie same.

Dobble Collector to aż 2 nowe talie wielkich kart: jedna z nich nawiązuje do imprezowo-urodzinowych klimatów i ma złocone karty, a druga, upiorna… świeci w ciemności!

Karty mieszczą się w sporej, metalowej puszce, która skutecznie zabezpiecza zawartość.

  • 2 – 8 osób
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • Rebel
  • Do kupienia TUTAJ

Zasady:

W Dobble Collector możecie grać solo lub w wariantach na kilka osób (2-8 graczy). Zadaniem graczy jest przypatrzenie się obrazkom na karcie i porównanie ich z tą, która leży na środku stołu. Znajdujemy w nich wspólny symbol, nazywamy go i w zależności od wariantu gry pozbywamy się karty lub dobieramy nową. I tak daje – co ważne na kartach zawsze jest taki sam symbol. Sposobów na zabawę jest aż 5. Symbole na kartach są odwrócone, mają różne rozmiary. Unikalne karty – atrakcyjne i bardzo kolorowe!

Zawartość:

  • 2 talie 55 wielkich kart
  • 2 karty zasad gry
  • wielka puszka

Moja ocena:

Dobble to rewelacyjna gra na spostrzegawczość i szybkość w nowym jubileuszowym wydaniu! Dobble Collector  to tytuł o długiej tradycji. Jak możecie się domyślać mechaniki gry jest rewelacyjna. Proste zasady, trening szybkości i bystrości spojrzenia, koordynacji ręka-oko- język. Dobble to rewelacyjny tytuł na integracje towarzystwa, przerywnik między większymi tytułami czy jako szybka gra dla dzieci, młodzieży czy w trybie dowolnego wieku graczy. Uniwersalna gra, która bawi, pobudza i integruje graczy przy zabawie o tytuł najszybszego gracza! Dobble to szybki tytuł – zabawa zajmie wam około 10-15 minut. Po rozgrywce pora na kolejną i kolejną! Co ważne karty mają ciekawy kształt – okrągły, co usprawnia grę. Dwie nowe talie to dwa razy więcej zabawy! Imprezowe, złocone symbole wyjątkowo cieszą oko, podczas gdy upiorne karty pozwalają wypróbować rozgrywki w ciemności!

Dobble to fanomen – nie ma takiej drugiej gry, która jest tak prosta a jednocześnie daje tyle zabawy. Ogrom radości, emocji, zabawy i satysfakcji! Edycja jubileuszowa to karty powiększone i z dodatkową atrakcją jaką są złocenia czy efekt świecenia w ciemności.

Dobble Collector to świetny tytuł również jako prezent urodzinowy! Serdecznie polecam!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *