GRAnatowyczwartek dzisiaj nietypowo! Będziemy rodzinie składać wsporniki, kopuły i rotundy a nawet hełm. Zestaw 1 to różnorodne dodatki do podstawowego pakietu klocków konstrukcyjnych Cardblocks. Zobaczcie jakie możliwości daje zestaw 1 i pobawcie się w prawdziwych architektów. Buduj, układaj, zmieniaj i baw się! Do wyboru masz teraz kopuły, wsporniki, hełm a nawet rotundę!

O CARDBLOCKS przeczytacie TUTAJ.

CARDBLOCKS to połączenie KLOCKA o oryginalnej konstrukcji i specjalnego ŁĄCZNIKA dające niespotykane dotąd możliwości tworzenia. Zbuduj zamek, domek, most, stolik z krzesełkami czy inne konstrukcje, które podsunie ci wyobraźnia. To świetna zabawa dla osób w każdym wieku, lubiących kreatywne zajęcia. 


EKOLOGICZNE Klocki CARDBLOCKS są wykonane z tektury typu kraft. To włókna pierwotne celulozy pochodzące ze specjalnych upraw leśnych z domieszką makulatury. Tektura jest lekka, a przy tym niezwykle wytrzymała.  


ROZWIJAJĄ WYOBRAŹNIE CARDBLOCKS działają na wyobraźnię i rozwijają inwencję twórczą. Pobudzają do myślenia o formach przestrzennych – od prostych brył do złożonych konstrukcji. Uczą eksperymentowania i szukania rozwiązań, a także nieustannego przekształcania przestrzeni. Mają otwartą i elastyczną formułę. 


ŁĄCZĄ POKOLENIA Bawią i integrują. Zapewniają wspaniałą rozrywkę w gronie najbliższych. Budowanie konstrukcji z tekturowych klocków daje ogromną satysfakcję rodzicom, dziadkom, jak i samym dzieciom. 

POLSKI PATENT CARDBLOCKS to produkt oryginalny, pomysłowy i genialny w swojej prostocie. Twórcą idei jest Pan Piotr Nawracała, zawodowo zajmujący się projektowaniem nietypowych opakowań z tektury. Klocki produkowane są w Polsce z poszanowaniem dla natury.

Klocki nagrodzone w plebiscycie ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU!

Swoboda tworzenia – z zestawem podstawowym. Zabawa z zestawem 1 jest jeszcze bardziej złożona a bryły poddają budowniczym coraz więcej możliwości konstrukcyjnych.

Poczuj bakcyl budowniczego, architekta i rozwijaj pasję tworzenia! Wszystko z zestawem ekologicznych klocków konstrukcyjnych Cardblocks. Zdecydowanie polecam i zachęcam do rodzinnej zabawy! Ogrom możliwości tworzenia, malowanie, kolorowanie i budowania!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *