Strategiczna gra logiczna! Pięknie wydane i dająca graczom mnóstwo okazji do zabawy jak i wysiłku mentalnego. Zadziwiająca prostota elementów, wysoki standard wydanie i ogrom wyzwań. Planuj, decyduj i logicznie układaj! Tutaj liczy się strategia- uwielbiam takie gry! Zapraszam na GRAnatowy czwartek, którego bohaterem jest PROJEKT L od Rebel!

wp-1629346988085-831x1024 GRAnatowy czwartek:Project L  - REBEL

PROJEKT L

 Tajemniczy tytuł i niemal całkowicie czarne pudełko… Ale co jest w środku? Bardzo ekskluzywnie wydany tytuł, który zapewni graczom mnóstwo okazji do zabawy oraz wysiłku mentalnego. Zapraszam na Projekt L! Czekają na Was łamigłówki, które zdecydowanie będą wyzwaniem dla Waszego umysłu! Jeśli ubicie rywalizować ze sobą oraz innymi bez losowości a opierając się o własne zdolności – to gra zdecydowanie dla Was!

Zawartość pudełka:

  • 90 elementów
  • 52 łamigłówki
  • 4 karty pomocy gracza
  • instrukcja

Skrót zasad:

W Projekcie L uczestnicy będą wykorzystywać swoje umiejętności strategiczne oraz planowanie przestrzenne, by zdobyć jak najwięcej jak najlepiej punktowanych elementów. Aby tego dokonać będą dobierać plastikowe puzzle o rożnych kształtach. Elementy kolorowe mają zapełnić puste miejsca w przygotowanych łamigłówkach.  

W swojej turze możesz wykonać do 3 akcji z puli:

  1. Dobrać nową łamigłówkę (możesz mieć przed sobą maksymalnie 4 nierozwiązane zagadki na raz).
  2. Ulepszyć posiadanego puzzla (wymienić go na element maksymalnie o poziom wyższy).
  3. Umieścić na planszy łamigłówki wybrany element.

Układanki dają okazję do pozyskania punktów jaki i plastikowych elementów o nowych kształtach. By poczuć na sobie łamigłówki należy zagrać. To bardzo intuicyjna zabawa, która wymaga też planowania, rozmyślania i dobrej zabawy!

Moja ocena:

Po pierwsze Projekt L został bardo dobrze wydany. Elementy są trwałe, estetyczne i bardzo solidne. Kolorowe elementy układanki cieszą oko, są trwałe i stosunkowo ciężkie według swojej wielkości. Mają także bardzo wyraziste kolory. Układanki dają okazję do wielu momentów skupienia, podejmowania wysiłku umysłowego oraz mierzenia się w rywalizacji z innymi graczami. Jednocześnie Projekt L jest prostą do zrozumienia i dynamiczną grą logiczną. Oczywiście nie zawiera niemal losowości a rezultat naszych działań opiera się na wypracowanych decyzjach.

Gra stymuluje planowanie, myślenie taktyczne, podejmowanie decyzji. Spodoba się zarówno fanom gier logicznych jak i nowym graczom, który nie mają dużej styczności z planszówkami. Dedykowana osobą od 8 lat ale młodsi z powodzeniem będą bawić się według własnych zasad tworząc układanki z wypełnionymi je wzorami! Super sprawa!

wp-1629346988085-831x1024 GRAnatowy czwartek:Project L  - REBEL

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *