Zapraszam na rewelacyjną grę z klimatem – hit gier rodzinnych w Hiszpanii od niedawna w polskim wydaniu. Tylko u Muduko z buteleczkami antidotów! Mix Tura to zabawna gra karciana w której liczy się dobra zabawa i spostrzegawczość! Wciel się w goblina i testuj ze smakiem przygotowane przez wiedźmę mikstury!

wp-1627055204322-1024x768 GRAnatowy Czwartek:Mix Tura od Muduko 8+

Mix Tura

Uwielbiam gry które integrują, bawią, zatapiają w klimacie fantasy i są dobrze wydane. Zdecydowanie Mix Tura to taka gra. W niewielkim pudełku znajdziemy mnóstwo kart. To zabawne, zagadkowe i śmieszne polecenia, które będziemy kolejno wykonywać. Wszystko w cieleniach goblinów! Będziemy kolejno próbować ciekawe mixtury, które przygotowała dla nas wiedźma. Trzeba jednak uważać, bo mixtury mogą nas otruć. Co rundę dobieraj kartę i razem z innymi graczami wykonujcie zawarte na niej polecenia. Uważajcie na trucizny, które zmienią Was w duchy. Ostatni żywy goblin wygrywa grę, a w nagrodę może posprzątać cały ten powstały w  zabawie bajzel.

wp-1627055204322-1024x768 GRAnatowy Czwartek:Mix Tura od Muduko 8+
  • 8+
  • 4-10
  • 15 min
  • Muduko

Zawartość opakowania

● 110 kart
● 10 żetonów
● instrukcja

wp-1627055204322-1024x768 GRAnatowy Czwartek:Mix Tura od Muduko 8+

Do każdej zakupionej gry otrzymasz 10 plastikowych buteleczek antidotów zastępujących tradycyjne, kartonowe żetony. 100% więcej do klimatu! Tylko TUTAJ

Skrót zasad:

  1. Dobierz kartę i rozpatrz jej efekt.
  2. Komenda związana z piciem wymaga odwrócenia jednej z kart eliksirów.
  3. Zielony eliksir jest bezpieczny – nic się nie dzieje.
  4. Fioletowy eliksir jest śmiertelny – zażyj antidotum lub zmień się w ducha.
  5. Ostatni żywy goblin wygrywa (i sprząta).

Moja ocena:

Na wstępie już wiecie, że to dobra gra! Polecam serdecznie Mix Turę jako bardzo dobry tytuł do spotkań rodzinnych. Główne atuty:

– klimat i duża dawka humoru
– proste zasady
– uniwersalna grupa docelowa: słodzi 8+, młodzież i dorośli
– atrakcyjne grafiki
– kompaktowe wydanie
-gra o walorach biobójczych wykonana z materiałów ekologicznych.

W grze będziecie kolejno wykonywać polecenia zawarte na kartach. To bardzo prosty mechanizm i jednocześnie duża różnorodność gry. Zadania bowiem bawią, zaskakują i świetnie pozwalają poczuć klimat fantasy w łagodnym wydaniu gry imprezowej. Co bardzo ciekawe dużo z poleceń bazuje na integracji z innymi graczami. Bywa bowiem, że będziemy im przeszkadzać co oczywiście będzie źródłem humoru i dobrej zabawy. Polecam zakupić grę u wydawcy, bo tylko wtedy dostaniecie świetne mini buteleczki, które rewelacyjnie wpisują się w zabawę i dodają jej klimatycznego uroku! Same buteleczki warte są ok 10zł. Gra do kupienia za ok 30zł – bardzo dobrze wydane pieniądze, które zdecydowanie zwrócą się w wielu wspaniałych momentach zabawy w gronie rodziny lub znajomych!

MixTura to Hiszpańska rodzinna gra roku 2020.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *