Sekretne puzzle (Secret Puzzle The Sea Ludattica) to zabawa w odkrywanie tajemniczych elementów ukrytych na kolorowych kartonach. Dziecko ma okazję na zabawę puzzlami oraz  za pomocą specjalnej maseczki obserwacje ukrytych elementów. Układamy puzzle, zakładamy maskę i szukamy wszystkich ukrytych elementów!Secret Puzzle The Sea to propozycja dla wielbicieli niespodzianek, fanów puzzli i dzieci, które chcą wcielić się w odkrywców morskich głębin.

20191001_223612937921573-1024x1024 GRAnatowy czwartek: Secret Puzzle The Sea (Sekretne Puzzle - Morze) Ludattica 3+
  • Seria / cykl: LUDATTICA
  • Producent: Lisciani
  • Wiek:3+
  • Do kupienia TUTAJ

W pudełku znajdziemy wysokiej jakości puzzle. Wyprodukowane zostały we Włoszech i charakteryzują się naprawdę solidnym wykonaniem. Gruby karton jest absolutnie odporny na dziecięce eksperymenty. Kolory bardzo żywe, grafiki cieszą oko i pozwalają na zabawę. Ilustrację wykonał Mattia Carato.

Puzzle po złożeniu mają wielkość 50×35 cm

Zadaniem dziecka jest: ułożenie puzzli i odkrycie wszystkich ukrytych w morzu tajemnic, przy pomocy oryginalnej maseczki podwodnej wyposażonej w specjalne szkła.

Maseczka została solidnie zapakowana i zapewnie komfort używania oraz higieniczność.

Co znajdziemy na puzzlach: nadmorski świat, który wyłania się nad i pod wodą. Nie zabraknie piratów, skarbów, zwierząt morskich, podwodnego wraku, beczek z tajemniczym ładunkiem, rafy koralowej.

Walory edukacyjne: puzzle to świetna okazja do stymulacji poznawczej dziecka oraz ćwiczeń percepcji oraz zdolności manualnych. Sekretne elementy wspierają kreatywność, zachęcają do rozwoju mowy i tworzenia opowieści.

Secret Puzzle The Sea (Sekretne Puzzle – Morze) 24 El.

Odkryj sekrety przy pomocy magicznych okularów! Po ułożeniu puzzli przedstawiających morze i mieszkające w nim zwierzęta, zadaniem dzieci jest poszukiwanie ukrytych szczegółów na obrazku, używając w tym celu dołączonych do zestawu okularów.

20191001_223612937921573-1024x1024 GRAnatowy czwartek: Secret Puzzle The Sea (Sekretne Puzzle - Morze) Ludattica 3+

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *