Dzieci uwielbiają klimat lasu i przygody związane z obcowaniem ze zwierzętami! Najmłodsi na pewno będą bardzo zadowoleni, kiedy będą mieć okazję bawić się w najnowszą pozycje od Wydawnictwa Nasza Księgarnia związaną właśnie z lasem. Puzzle progresywne dla dzieci w wieku około 2 lat to rewelacyjna zabawa i wspomaganie rozwoju maluszka jednocześnie. Doskonale sprawdzą się z kompletem książeczek, które również zilustrowała fenomenalna Emilia Dziubak.

rok_w_lesie_puzzle_progresywne_2022 GRAnatowy czwartek: Rok w lesie. Puzzle progresywne 2+. Nasza Księgarnia 2022

Rok w lesie. Puzzle progresywne 2+

  • Emilia Dziubak
  • ilustracje: Emilia Dziubak
  • Wiek: 2+
  • Rok wydania: 2022
  • Wymiary: 70 x 135 x 135 mm
  • Liczba elementów: 20
  • Do kupienia TUTAJ
rok_w_lesie_puzzle_progresywne_2022 GRAnatowy czwartek: Rok w lesie. Puzzle progresywne 2+. Nasza Księgarnia 2022

Najnowsza propozycja puzzli dla dzieci to prawdziwa niespodzianka dla najmłodszych fanów bestsellerowego „Roku w lesie”! W kompaktowym pudełku znajdziecie grube, solidnie wykonane puzzle. Przedstawiają bohaterów książek z serii ROK W LESIE. Są to mieszkańcy lasu, który już od prawie 4 lat jest bestsellerem Naszej Księgarni. Mowa o książkach kartonowych, których powstanie zawdzięczamy fenomenalnej Emilii Dziubak.

rok_w_lesie_puzzle_progresywne_2022 GRAnatowy czwartek: Rok w lesie. Puzzle progresywne 2+. Nasza Księgarnia 2022

Na czym polega zabawa?

Podczas zabawy będziemy układać 3 obrazki zwierząt – od najmniejszego do największego. Każdy z obrazków ma różną liczbę elementów. Co ciekawe puzzle nie mają kształtu kwadratu czy prostokąta tylko zachowują obrys zwierzątka. To dodatkowe utrudnienie i co za tym idzie dziecięca motywacja i rozwój wzrastają podczas układania.

„Rok w lesie. Puzzle progresywne” zachęcają do poznawania nowych zwierząt, a także rozwijają wyobraźnię i ćwiczą dokładność i cierpliwość

Pudełko zawiera 20 dużych elementów. Jest pozbawione plastiku – całkowicie EKOLOGICZNE wydanie!

Więcej zobaczycie TUTAJ:


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: