GRAnatowy czwartek: zaprasza widzów dorosłych (18+) do zabawy!  Bestsellerowa gra PODAJ DALEJ tym razem w wersji bez cenzury – 1200 haseł, które zaskakują, bawią a nawet wprawiają w zakłopotanie czy onieśmielają.  Dobra zabawa gwarantowana! Tym bardziej, że gra jak i hasła na pewno będą Was zaskakiwać. Śpieszcie się bo gra znika z półek jak szalona! Rebel – ma nosa do gier!

wp-1608133012866-1-1024x966 GRAnatowy czwartek: Podaj Dalej! Bez cenzury (2020) -rysunkowy głuchy telefon w wersji dla dorosłych! REBEL

Podaj Dalej! Bez Cenzury!

Bestsellerowa gra imprezowa w wariancie bez cenzury. Hasła z pogranicza: śmieszne, kontrowersyjne, zabawne, krępujące czy kontrowersyjne. Każdemu z graczy mogą zaprezentować się inaczej – tym bardziej, że trzeba je narysować a obrazek poprzednika nazwać. Masa śmiechu i dobra zabawa gwarantowane! Podaj Dalej to moja ulubiona gra towarzyska – nowy wariant to jeszcze więcej zabawy! Niech tylko pandemia ucieka a zabawa rozpocznie się (nawet do 8 graczy).

wp-1608133012866-1-1024x966 GRAnatowy czwartek: Podaj Dalej! Bez cenzury (2020) -rysunkowy głuchy telefon w wersji dla dorosłych! REBEL
  • 4 – 8 osób
  • od 18 lat
  • ok. 20 – 30 min.
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • 1200 haseł
  • 8 ścieralnych mazaków
  • 4 gąbki do zmywania
  • 8 zmazywalnych szkicowników
  • instrukcja
  • 8 podstawek pod piwo

Skrót zasad:

Pamiętacie zabawę w głuchy telefon? Zapraszam na nową odsłonę tej popularnej gry imprezowej! Tym razem będziemy rysować i zgadywać a później rysować i zgadywać i tak do 8 razy!  Wszystko w dołączonym do gry notesie. Po wylosowaniu hasła z karty gracz będzie miał za zadanie zapisać je w specjalnym miejscu. Hasło musi narysować  inny gracz a jeszcze kolejny ma je odgadnąć. Rysowanie interpretacji hasła to zdecydowanie ciekawe (i niejednoznaczne) zadanie. Obrazek przekazujemy kolejnej osobie, która ma odgadnąć co przedstawia. Odpowiedź zapisuje słownie oraz podaje notes kolejnej osobie. Kolejny gracz rysuje, następny nazywa. Gramy do czasu, aż nasz notes do nas nie wróci. 

Następnie sprawdzamy co wydarzyło się po drodze. Zabawa!

Okiem psychologa: moja ocena:

„Podaj dalej! Bez cenzury” to zdecydowanie dobra gra imprezowa. Pozwala absolutnie być tu i teraz tj. dobrze się bawić. Hasła bywają zaskakujące: łatwiejsze lub trudniejsze do przedstawienia. Czasami zdecydowanie zastanawiają, wprawiają w zastanowienie a nawet lekkie zakłopotanie. W tym cała zabawa. Możecie w niej poczuć się swobodnie i spontanicznie. Klepsydr odmierza nam czas na wykonanie rysunku czy napisanie hasła. Gruby marker nie pozwala na staranny i drobiazgowy  rysunek. Zdecydowanie musimy tutaj porzucić wewnętrznego krytyka i swobodnie bawić się hasłami i reakcjami innych graczy.

wp-1608133012866-1-1024x966 GRAnatowy czwartek: Podaj Dalej! Bez cenzury (2020) -rysunkowy głuchy telefon w wersji dla dorosłych! REBEL

Mamy do czynienia z grą imprezową. Im nas więcej tym weselej. Punktacja (choć możliwa) zdecydowanie nie ma tutaj większego znaczenia. Ilość graczy – im większa tym lepsza. Zdecydowanie najlepiej gra się w składzie 8-osobowym. Gra dobrze też działa przy 4-7 osobach.

Zestaw który znajdziemy  pudełku jest absolutnie pełen, wystarczający, kompletny. Wystarczy grać! Ilość haseł to aż 1200 – zdecydowanie wystarczy na długie i krótkie wieczory z grą.

Gra świetnie sprawdzi się na wieczorach panieńskich i kawalerskich, integracji czy imprezie studenckiej (i nie tylko). Zdecydowanie dla graczy pełnoletnich. Hasła są zdecydowanie nieoczywiste i czasami nieokiełznane. Wyobraźnia pracuje!

„Podaj dalej! Bez cenzury”  to zdecydowanie dobra gra imprezowa! Warto zagrać i mieć w swojej kolekcji! Tym bardziej, że jest trudno dostępna – znika z magazynów!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *