Macie ochotę zmierzyć się z elektroniczną zgadywanką w tematyce postaci z uniwersum Harrego Pottera? To małe i niepozorne urządzenie kryje niezwykłą moc. Zgadywanka doskonale sprawdza wiedzę o świecie czarodziejów i wprowadza w klimat magii. Wystarczy, że pomyślisz o bohaterze, który wystąpił w opowieści w Harrym Potterze a czytacz myśli już sam zada Ci pytania. Zapraszam na zabawę pełną magii i tajemniczych postaci!

wp-17147111152163644688824920164684-865x1024 Granatowy czwartek: Harry Potter i czytacz myśli 7+

Czarodziejska elektroniczna zgadywanka dla 1 gracza.  Nie lada gratka dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o ulubionej historii i poczuć na własnej skórze odrobinę magii! Pomyśl o dowolnym bohaterze albo stworzeniu ze świata małego czarodzieja i pozwól, by Czytacz Myśli odgadł Twój wybór! To magiczne urządzenie zada Ci kilka pytań, na które będziesz odpowiadać, wciskając konkretne przyciski. W ten sposób wspólnie ustalicie, o którą postać chodzi. Włóż do urządzenia

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o ulubionej historii i poczuć na własnej skórze odrobinę magii! W grze Czytacz myśli spotkacie się z malutkim urządzeniem, które zadaje pytania. Tak – samo dobiera słowa i je wypowiada. Magiczne a zarazem bardzo konkretne i namacalne. Harry Potter i Czytacz Myśli rozpoznaje 165 bohaterów i stworzeń ze świata czarodziejów. Zabawa nie ma końca!

Informacja podstawowe:

  • Liczba graczy: 1 lub zabawa wspólna 2-3 graczy
  • Czas gry: 15-20 min
  • Wydawnictwo Rebel
  • Wiek: 7+
  • Strona gry
  • Do kupienia GRA

Zawartość pudełka:

  • urządzenie na baterie
  • instrukcja
wp-17147111152163644688824920164684-865x1024 Granatowy czwartek: Harry Potter i czytacz myśli 7+

Skrót zasad:

Wystarczy, że uruchomisz małe i bardzo poręczne urządzenie a zacznie się magia. Pomyśl o jednym z bohaterów lub znajdź go na dołączonej liście. Harry Potter i Czytacz Myśli rozpoznaje 165 bohaterów i stworzeń ze świata czarodziejów. Teraz po prostu odpowiadaj na pytania poprzez odpowiedzi za pomocą kolorowych przycisków. Proste – bardzo proste!

wp-17147111152163644688824920164684-865x1024 Granatowy czwartek: Harry Potter i czytacz myśli 7+

Moja ocena:

Doskonała zabawa gwarantowana. Gra pełna humoru, klimatu i osadzona w świecie magicznych wydarzeń i postaci z uniwersum Harrego Pottera. Gra, która łączy element kreowania i zabawy. Przypomnij sobie bohatera i sprawdź czy wiesz o nim tyle, aby Czytacz Myśli go odgadnął. Innym wariantem jest zabawa zespołowa i wspólne odgadywanie. Można też śmiało skorzystać z dołączonej listy postaci- tutaj nie będziecie mieć kłopotu z decyzją. Oprócz wykazu postaci w pudełku znajdziesz specjalną Tablicę Trofeów z 22 wyzwaniami obejmującymi tematyczne zestawy postaci do odgadnięcia. Samo urządzenie jest bardzo dobrze wykonane a głoś zagadki – wprost magiczny!  

Czytacz myśli możecie zabrać ze sobą w dowolne miejsce – zajmuje bardzo mało miejsca. Wprost elektryzuje graczy – każdy chce spróbować swych sił! Zabawa jest bardzo radosna, budząca ciekawość i co ważne pozwalająca na samodzielność lub grupowy wariant zaangażowania.

Ogromnie polecam i życzę wielu udanych zabaw! Magia jest na wyciągnięcie reki!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *