Rewelacyjna gra dla dzieci i dorosłych. Lubicie koty i kocie sztuczki? Macie poczucie humoru i uwielbiacie sprawdzić się w rywalizacji i grze zręcznościowej? „Gra w kotka i pyszczek” to doskonała propozycja dla wszystkich graczy z poczuciem humoru! Pojedynek par lub drużyn, który zamieni się w cudowną i pełną radości zabawę! Zaczynamy!

wp-1652888736694-993x1024 GRAnatowy czwartek: Gra w kotka i pyszczek od Rebel 5+

Gra w kotka i pyszczek

Zapraszam dziś na spotkanie z pełną humoru grą, która rewelacyjnie sprawdzi się dla dzieci jak i dla dorosłych. Nowa, emocjonująca gra twórców znanych Wam Eksplodujących Kotków!  To innowacyjna gra zręcznościowa w której podczas dobre zabawy będziemy bawić się kulkami. Wszystko za sprawą różowego i niebieskiego kotka, których bawią zabawy z piłkami. Gracze będą używać magnetycznych kocich łapek, aby strzelać do gracza przeciwnego piłeczkami!

  •  2 osoby
  •  od 7 lat (sprawdzi się od 5 lat)
  •  ok. 15 minut
  •  wydanie polskie
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • rozkładana plansza/pudełko
  • 2 magnetyczne kocie łapki
  • 17 plastikowych piłeczek
  • koci pyszczek
  • instrukcja
wp-1652888736694-993x1024 GRAnatowy czwartek: Gra w kotka i pyszczek od Rebel 5+

*zestaw naklejek (do poprawy małego błędu na kocim pyszczku i zabawy)

Skrót zasad:

Po rozłożeniu pudełka ukazuje nam się pole rywalizacji, które zabezpieczamy osłonkami. Koci pyszczek umieszczamy na środku i umieszczamy w nim piłeczki – czarna to nos a białe to zęby. Gracze otrzymują również po 4 żółte piłeczki. Gracze grają do 5 wygranych rund. Rywalizacja polega na strzelaniu piłeczkami na pole przeciwnika. Jak grać, aby wygrać?

 Jest kilka warunków wygrania rundy. Po pierwsze wystarczy, że wszystkie żółte piłeczki jak najszybciej znajdą się po stronie przeciwnika. Natychmiastowe zwycięstwo można osiągnąć także „wybijając” czarną kulkę, wciśniętą w nos kota, na stronę przeciwnika (zwykle wymaga to kilku bezpośrednich trafień) albo wybicie kotu wszystkich 3 zębów, białych kulek, również na stronę przeciwnika.

Proste? Bardzo proste a jakie ciekawe i wciągające!?

Moja ocena:

Nikogo nie zdziwię, jeśli powiem, że to rewelacyjna gra, którą polecam każdemu! Zabawa, która łączy się z rywalizacją i humorem! Szybka zabawa, która wciąga graczy i pozwala spędzić radośnie czas na wspólnej zabawie. Gra nie jest agresywna czy nastawiona na atak w przeciwnika.  Gracze będą mieć okazję rywalizować zręcznościowo! Pojedynek łączy relaks jak i rywalizację.

Wydanie gry na prawdę jest imponujące. Pudełko- walizka-plansza mieści wszystkie elementy potrzebne do zabawy. Pudełko można także przenieść za rączkę i zabrać na wizytę u przyjaciół, wakacje itp. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Szata graficzna gry także jest odpowiednia. Kolory jak i czarno-białe dominanty sprawiają, że całość świetnie wygląda i pozwala skupić uwagę graczy na właściwych elementach. Plus również za dodatkowe piłeczki na wypadek zagubienia.

„Gra w kotka i pyszczek” to rewelacyjny tytuł na prezent zarówno dla dzieci jak i dla pełnych humoru dorosłych. Może to będzie Wasz typ na Dzień Dziecka? Serdecznie polecam! Już 5-latki sobie super radzą i beż problemu rozumieją zasady gry jak i wykonują ruchy, które wymaga od nich pojedynek!

„Gra w kotka i pyszczek” to super #pomysłnaprezent!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *