Eksplorujące kotki powróciły! I to w jakim stylu! Pudełko z 13 wariantami zabawy rodem z najbardziej drastycznych filmów o grach nie wspominając. Przed Państwem ostateczna edycja gry w jednym pudełku! Ogromne pudełko kryje rewelacyjną zabawę i pełną humoru propozycję- w tym kołnierzyk wstydu! Nie daj się wiec zniszczyć! Bo inaczej wypadasz… umierasz… nie grasz! Eksplodujące Kotki –zapraszam do zabawy!

wp-16644737624106549908483084353014-1024x1024 GRAnatowy czwartek: Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę od REBEL

Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

Rewelacyjna gra, którą w 2015 roku wsparło 219 000 osób i tym samym sposobem, kotki trafiły na stoły graczy! Tym razem mamy kompaktowe pudełko, które mieści w  sobie najlepsze i zarazem starannie wyselekcjonowane  karty z pierwszej wersji gry oraz dodatków. I do tego ekskluzywny kołnierzyk wstydu – w pokaźnym rozmiarze (chociaż to w zasadzie kołnierzyk śmiechu!). Jeśli szukacie porządnej gry imprezowej dla graczy z dystansem do świata jak i do siebie – to idealny tytuł!  W dodatku grę możecie wzbogacić o własne propozycje!

 • Autor: Matthew Inman, Elan Lee
 • Ilustracje: Matthew Inman
 • Wydawca: Rebel
 • Wiek graczy: od 8/10+
 • Czas rozgrywki – od kilku minut do kilku godzin (gra potrafi wciągać!)
 • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

 • 13 broszurek z przepisami
 • 5 pustych broszurek na przepisy
 • 121 kart
 • kołnierz wstydu
 • instrukcja
 • przewodnik po polu bitwy

Skrót zasad:

To bardzo prosta imprezówka o zabarwieniu strategicznym. Gracze w swojej turze dobierają po jednej karcie. Dobieranie kończy się w momencie, kiedy jeden z graczy napotka na kocią bombę. To niestety murowana śmierć! Gracz musi pożegnać się z zabawą. By uniknąć kociej eksplozji gracz musi posiadać odpowiednie karty – które pozwolą mu przetrwać. Gra toczy się do momentu, gdy w grze zostanie ostatni przeciwnik.

W grze mamy aż 13 scenariuszy na zabawę jak i broszurki puste na stworzenie własnego przepisu! Gra nie może się znudzić i na pewno zaskoczy nie jednego gracza!

Moja ocena:

Jest to gra, która oddaje trafnie charakter kotów – wybuchowe i niezbyt przewidywalne. Taka jest też gra „Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę”. Najnowsza wersje jest bardzo starannie wydanym produktem imprezowym. W obszernym pudełku mamy solidnie wydane karty oraz ciekawe broszury z przepisami jak nowe karty – do samodzielnego wypełnienia. Nie mogło również zabraknąć sławnego kołnierzyka wstydu (dla mnie osobiście kołnierzyka śmiechu). Rewelacyjna opcja jak zaskoczyć graczy i wprowadzić do gry jeszcze więcej humoru i dobrej zabawy – bo to główny walor tej gry. Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę to również gra pełna negatywnej interakcji. Jeśli macie wobec siebie zaufanie jak i dystans – gra nabierze prawdziwego rozpędu! Jaka przyjemność w zabawie szkodzić naszym bliskim – zrozumie to gracz, który ma dystans do siebie samego jak i potrafi się dobrze bawić.  

W jednym pudełku znajdziecie aż 13 trybów zabawy. Sama gra toczy się od 2 minut (szybkie partie polegające na eliminacji niczym rosyjska ruletka) po partie znacznie dłuższe i bardziej rozbudowane np. szpiegowskie śledztwa.

Niezależnie czy Twoja przygoda dopiero się zaczyna, czy też należysz do ich najzagorzalszych fanów serii, „Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę” zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz do zgotowania najbardziej odjechanej rozgrywki! Zestaw zawiera 121 starannie wyselekcjonowanych kart zapewniających najwyższej jakości doznania, 13 nowych trybów rozgrywki, które zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowanych graczy, a także sławny i niezwykle pożądany kołnierz wstydu.

O co chodzi z kołnierzykiem wstydu?

Gracz, który jako pierwszy zapomni o swojej turze będzie ukarany! Będzie grał w kołnierzykiem wstydu (śmiechu?).  Zdecydowanie sprawi on, że gracze nie zapomną o swojej turze.

wp-16644737624106549908483084353014-1024x1024 GRAnatowy czwartek: Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę od REBEL

Rebel to synonim solidnego wykonania. Tym razem nie jest inaczej. Całość została solidnie wykonana. Karty przyjemne w dotyku a sam kołnierzyk wstydu spory, gruby i dobrze zapinany. Pudełko ma także praktyczną wypraskę, która mieści wszystkie karty i ułatwia rozgrywkę i wybór odpowiedniego scenariusza.  Tak wiec „Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę” to wszystkie edycje gry w jednym pudełku! Rewelacyjny zestaw i gra., którą pokochają gracze których celem jest integracja i dobra zabawa, dystans od rzeczywistości, zmartwień i kompleksów, smutków czy trosk! Gra jest nośnikiem zabawy, przyjaźni i atmosfery wspólnej zabawy.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: