Zagramy w grę? Zadanie jest proste: szukaj par wśród superbohaterów i ich atrybutów! Świat Marvela w nieco zabawnej odsłonie i ciekawa gra dla całej rodziny! Dzieci mogą bawić się samodzielnie jak i w zespole czy z rodziną! Gra, która zdecydowanie spodoba się wielbicielom superbohaterów i poręczne pudełko sprawią, że zabawa będzie z Wami wszędzie, gdzie tylko zapragniecie!

wp-1652415323954-933x1024 GRAnatowy czwartek: Dobble Marvel Emoji. 5+

Dobble Marvel Emoji.

Zabierz Hulka, Lokiego i Ant-Mana – tylko pośpiesz się, bo inni gracze też szukają swoich par! Wystarczy wytężyć wzrok i skupić się.  Dobble Marvel to świetny tytuł dla miłośników gier, zabawy i superbohaterów. Absolutnie wyjątkowy tytuł dla graczy w każdym wieku (od 5-6 lat w górę). Dobra zabawa gwarantowana!

  • 2 – 8 osób
  • od 5/6 lat
  • ok. 15 minut
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • 55 okrągłych kart
  • Puszka -pudełko
  • instrukcja

Skrót zasad:

Zasady gry w dobble są uniwersalne. W najnowszej odsłonie gry również mamy o wyboru aż 5 sposobów na zabawę. Podstawowe zasady głoszę: spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty (lub pobierz kartę ze stosu). Teraz następna! Pamiętaj – dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem! Zabawa jest urozmaicona faktem, że symbole bywają odwrócone, pomniejszone itp. Karty dooble są okrągłe a każda z nich ma unikalny zestaw grafik związanych ze światem superbohaterów Marvela. Nie znajdziecie ich nigdzie indziej! Rozmiar kart świetnie pasuje do dziecięcych jak i dorosłych rączek!

Moja ocena:

Gra, która sprawia, że nic innego w danej chwili się nie liczy. Tylko zabawa, koncentracja i obserwacja szczegółów. Dobble to gra z wielkim pierwiastkiem zabawy towarzyskiej. Bardzo prosta a jednocześnie o wielkim ładunku zabawy i emocji. Szybka, uniwersalna, za każdym razem inna zabawa. Gra, której zasady są banalne i absolutnie przystępne nawet dla starszego przedszkolaka. Gra nie wymaga umiejętności czytania. Wystarczy skupienie i towarzystwo!

Co ważne i zarazem charakterystyczne dla tytułów Dobble to metalowa puszka, która mieści karty i jednocześnie chroni je! To także udany zestaw na podróże – możecie być pewni, że gra nie zabierze wam miejsca w walizce jak i gra wytrzyma transport w dowolną destynacje. Dobble Marvel Emoji to również bardzo ciekawa tematyka superbohaterów znanych z filmów i komiksów.  Nic tylko grać i grać!

Podpowiadam – gra Dobble Marvel Emoji to także świetny pomysł na prezent na Dzień Dziecka i inne okazje!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d