Lubicie komiksy? Dla mnie komiks GIGANT to powrót do dzieciństwa. Pamiętam, gdy sama czytałam go na przerwach czy po szkole! Wszyscy mieli giganta! Teraz powrócił na specjalnych warunkach prenumeraty! Za jedyne 87,92 wraz z kosztami wysyłki możecie otrzymać roczną prenumeratę, która składa się z 8 wydań! A teraz zobaczmy dlaczego kaczki polują na Mikiego?!

wp-1638174997918-780x1024 „Gigant Poleca” – najnowsza część „Polowanie na Mikiego”! Promocja na prenumeratę!

Gigant Poleca. Tom 6/2021. Polowanie na Mikiego

Czy macie sny, które do złudzenia wydają się prawdziwe? Czy macie stany, kiedy koszmary powracają? Co wtedy robicie? Podobna sytuacja spotkała Myszkę Miki. Biedny Miki miewa bardzo dziwne koszmary. Podejrzewa, że ktoś się za nimi kryje. Gdyby tylko mógł odkryć, kim jest tajemnicza postać ze snów… Historia zdecydowanie Was zaskoczy!

To tylko jeden z 11 komiksów, które znajdziecie w numerze 6/2021. Komiksy to super dawka humoru, relaks i spotkanie z bohaterami dzieciństwa: kaczorami, myszką Miki, Goofym i innymi bohaterami bajek Disneya. Co ciekawe komiks proponuje nam także spotkanie z historią jak i z wydarzeniami typu horror, film fabularny i przygodowy! Serdecznie polecam wyruszyć w przygody z komiksem GIGANT!

Komiks Gant polecam wszystkim dzieciom w wieku od około 6/7 lat do około 14. Starsi śmiało także mogą się częstować! Dobra zabawa gwarantowana! I nie zapomnijcie, że numery łączą się w grafikę na grzbiecie komiksu! W prenumeracie nie pominiecie żadnego wydania!

wp-1638174997918-780x1024 „Gigant Poleca” – najnowsza część „Polowanie na Mikiego”! Promocja na prenumeratę!

Podsumowanie warunków prenumeraty:

– całoroczna prenumerata wraz z kosztami wysyłki to jedyne 87,92 zł

– w 2022 będzie aż 8 wydań „Gigant Poleca”

– 100 pierwszych osób, które wykupią roczną krajową prenumeratę od nr 1/22 (8 wydań) w cenie 87, 92 zł, otrzymają prezent w postaci jednego egzemplarza Gigant poleca extra nr 1/2021 (Agenci i detektywi) lub Mamut Mega Giga.

Dziękuję za uwagę!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d