Wakacje! Za chwile sama przeżyję ciekawą przygodę na kempingu! Zanim to jednak nastąpi zabieram Was na wakacyjne przygody Kaczora Donalda i jego siostrzeńców. Na 192 stronach komiksu będzie się działo. Wakacyjne przygody w formie podręcznego komiksu z serii GIGANT POLECA to rewelacyjna opcja dla młodszych jak i starszych czytelników! Wakacyjne i zabawne przygody bohaterów czekają w Tomie 2/2021!

1628513617289-819x1024 Gigant Poleca Extra. Tom 2/2021. Przygoda na kempingu.

Gigant Poleca Extra. Tom 2/2021. Przygoda na kempingu

Wakacje można spędzać na różne sposoby, ale wiele osób uważa, że najlepiej pod namiotem! Zdecydowanie biwakowanie ma ogromny urok. Świeże powietrze, słońce, woda, hamak i czytanie komiksów… a wieczorem ognisko, niebo pełne gwiazd i chmary komarów!  Życzymy Kaczką udanego wypoczynku!  Jak na GIGANTA przystało jest bardzo kolorowo. Publikacja składa się z 192 stron, na których zobaczycie bohaterów w ciekawych sytuacjach w kilku historiach. Komiks jest bardzo ładnie narysowany. Zdecydowanie cieszy oko i należy do najlepszych możliwych i zarazem klasycznych ilustracji komiksowych jakie znam.

Co znajdziemy w środku?

Sporo lata: słońce, woda, ognisko, noc pod gwiazdami, hamaki. Na biwaku życie toczy się inaczej. Jest kolorowo, przygodowo i bardzo ciekawie. Poznacie nie tylko Kaczora Donalda i jego siostrzeńców ale większą część rodziny kaczek. Nie zabraknie też niefortunnych zdarzeń jak odcięcie kampingu od cywilizacji czy spektakularnego upadku meteorytu! Wszystko jednak będzie mieć dobry finał. Tym bardziej, że komiks nie tylko bawi, ale też uczy jak poradzić sobie na kempingu! I to sensowne rady z kategorii:

– jak rozstawić namiot
– udzielenie pierwszej pomocy
– aktywizacja podczas wakacji, pomysły na zajęcia
– pakowanie na wyprawę kampingową.

KULTOWY KOMIKS DLA DZIECI 4-16lat!

„Gigant Poleca” to rewelacyjny komiks! Zachęcam serdeczne do przeczytania i gromadzenia serii!

Kategorie: 0-612+6+

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *