Kto szuka szczęścia? Widzieliście je dzisiaj? Ja tak – pokaże Wam, gdzie go szukać i jak skutecznie mieć je przy sobie. Z pomocą przychodzi mi publikacja od Wydawnictwa Mamania. „Gdzie zaczyna się Szczęście” to przepiękna i mądra książka dla dzieci od 1-6 lat, która pokazuje nam drogę do szczęścia, która jest w zasięgu każdego. Piękna i ważna książka, która pomaga małym dzieciom radzić sobie z dużymi emocjami.

wp-1626759818936-1024x907 Gdzie zaczyna się Szczęście. Mamania 1+

Gdzie zaczyna się Szczęście.

Rozpocznij swoją podróż ze szczęściem… kto wie, dokąd może Cię to zaprowadzić?

Szukasz szczęścia?

Cym jest szczęście i gdzie się znajduje? Czy znajdziemy je na półce między miłością, czekoladkami, słońcem czy zabawnymi żartami? Szczęście bardzo często się przebiera i ma różne nazwy. Sam nie wiesz, kiedy i gdzie je znajdziesz lub gdzie się schowało.  

Nawet jeśli myślisz, że na chwilę zniknęło, zawsze będzie w pobliżu. Rozpocznij swoją podróż ze szczęściem… kto wie, dokąd może Cię to zaprowadzić?

To wspaniała książka. Łączy piękno, mądrość, humor i dziecięcy perspektywy z dorosłym spojrzeniem na skomplikowane emocje. Ma bardzo kojący i uspokajający wpływ na czytelnika. Mądrość, która rozpościera się z tej ważnej opowieści jest bardzo przystępna dla dziecka a zarazem absolutnie zrozumiała dla czytelnika w każdym wieku. Zdecydowanie to publikacja, która edukuje dziecko z zakresu wiedzy psychologicznej i pozwala lepiej zarządzać własnymi emocjami. Osobiście czuje wielką radość, kiedy czytam ją moim dzieciom. Sama także przystaje na kilka chwil, aby docenić to co mam i cieszyć się tu i teraz.

Autor:Eva Eland
Tytuł:Gdzie zaczyna się Szczęście
Tytuł oryginalny:Where Happiness Begins
Tłumacz:Zofia Raczek

 „Gdzie zaczyna się Szczęście” to druga po „Kiedy nadchodzi Smutek” książka Evy Eland, która pomaga małym dzieciom radzić sobie z dużymi emocjami.

wp-1626759818936-1024x907 Gdzie zaczyna się Szczęście. Mamania 1+
qrf

Serdecznie polecam serię wszystkim rodzicom i opiekunom, dla których psychologiczna edukacja najsłodszych jest bardzo ważna. Emocje da się i nawet trzeba umieć oswoić! Z pomocą przychodzi książka „Gdzie zaczyna się Szczęście”. Ciepła, mądra, zabawna i przepięknie wydana oraz ciekawie zilustrowana! Serdecznie polecam dzieciom 1-6!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: