Gdzie jest Wally? W Hollywood! To kontynuacja wspaniałej serii wielkoformatowych książek, którego bohatera poszukuje ponad 70 milionów czytelników z 50 krajów. Na kartach najnowszej propozycji wydawnictwa MAMANIA ukazała się publikacja prosta z USA- Wally przmierza plany filmowe na których aż roi się od szczegółów. Witajcie w Fabryce Snów – są tutaj ludzie i przedmioty do znalezienia na filmowych scenach. Bawcie się świetnie i szukacie szczegółów!

    Seria „Gdzie jest Wally?” to kultowe wyszukiwanki, które od lat fascynują miłośników zagadek i tropienia.

  • Gdzie jest Wally? W Hollywood
  • Producent: Mamania
  • Seria: Gdzie jest Wally?
  • Do kupienia TUTAJ

Wally i jego przyjaciele oraz całe mnóstwo detali ukryło się na wielkich ilustracjach. Zadaniem czytelnika jest zatopienie się w szczegółach i odnalezienie na nich wszystkich zagubionych postaci i przedmiotów. Zadanie jest bardzo ambitne. Ilość szczegółów oraz ich drobiazgowość jest po prostu OGROMNA.

Hollywod to miejsce kultowe popkulturowo. Zabawa z książką jest jednocześnie podróżą w czasie i miejscu. Rozmową o kinie, jego historii oraz kinematografii. Dzieci będą mogły zobaczyć jak wygląda kino od podszewki. Jak wiele osób i rekwizytów znajduje się na planie, jak trudno o porządek i współpracę w takich wielkich projektach. Ciekawostką będzie również to, że wiele scenerii znanych z  filmów zostało stworzonych w studnio.

Głównym zadaniem jednak cały czas jest odnalezienie Wallego! A nie będzie to proste. Bohater przechadza się wśród statystów, zagląda za kulisy, wtapia się w tło i tłum. Każda z wielkoformatowych ilustracji to plan filmowy innego gatunku kina – jest tu western, musical, piracka jaskinia skarbów a nawet czarno-białe nieme kino!

20191203_142208889462697-767x1024 Gdzie jest Wally? W Hollywood – Światła, kamery, akcja! Mamania 2019

Na zakończenie książki czeka na Was lista przedmiotów do odnalezienia na poszczególnych stronach. To razem setki dodatkowych rzeczy do odnalezienia.

Z uwagi na ilość elementów i stopień skomplikowania ilustracji polecam ją serdecznie dzieciom w wieku od 6 lat bez górnych ograniczeń wiekowych. To doskonały trening koncentracji, skupienia i analizy wzrokowej. Zadanie jest ambitne a odnalezienie poszukiwanej osoby lub obiektu daje bardzo dużo satysfakcji!

Serdecznie polecam inne pozycje z serii – do zobaczenia na BLOGU!

Seria „Gdzie jest Wally?” to kultowe wyszukiwanki, które od lat nakiwanej osoby scynują miłośników zagadek i tropienia. To ponad 72 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Dołącz i ty do ekipy poszukiwaczy Wally’ego!

Autor: Martin Handford
Tytuł: Gdzie jest Wally? W Hollywood
Tytuł oryginalny: Where’s Wally? In Hollywood
Tłumacz: Zofia Raczek
ISBN: 978-83-66117-96-9
Liczba stron: 40
Oprawa: oprawa twarda
Premiera: 11 września 2019
Wydawnictwo: Mamania
Wymiary: 320×260
20191203_142208889462697-767x1024 Gdzie jest Wally? W Hollywood – Światła, kamery, akcja! Mamania 2019

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: