Seria „Gdzie jest Wally?” to kultowe wyszukiwani, które od lat fascynują miłośników zagadek i tropienia. To ponad 72 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Kolejna wielkoformatowa książka to świat niezwykłych miejsc. Wally oraz jego ekipa oraz klucz, aparat, zwój i kość znajdują się na kolorowych kartach, które zamieszkują fantastyczne postacie. Znajdziemy tam gobliny, smoki, wampiry, krasnoludy, olbrzymy! Szukajcie zaginionych osób i przedmiotów i bawcie się w tym niezwykle skomplikowanym zadaniu rewelacyjnie! Zdecydowanie wyszukiwani na poziomie master! Zabawa dla małych, większych.

wp-1618128573426-830x1024 Gdzie jest Wally? Fantastyczna podróż. Mamania WIOSNA 2021- 6-10+

Dołącz i ty do ekipy poszukiwaczy Wally’ego!

Uwielbiam serie książek o Wallym. Rewelacyjna zabawa bez sztywnych ram. Tutaj sami decydujemy gdzie otwieramy książkę i zabieramy się za poszukiwania. Dla każdej strony mamy spis poszukiwanych spraw – drobne, malutkie tycie: klucz, zwój, aparat a nawet kość psa. I oczywiście GDZIE JEST WALLY? A na każdej ze stron jedna z jego znajomych osób! Spragnieni dalszych poszukiwań? Na zakończenie książki macie całą listę poszczególnych poszukiwanych spraw. Jeśli się skupicie znajdziecie je wszystkie.

Zadanie jest ambitne. Zdecydowanie nie przeznaczone dla małych dzieci. Zadanie, które z powodzeniem czeka na dorosłych, nastolatków, starsze dzieci szkolne. Ilość szczegółów jest imponująca. Ilość zabawy również proporcjonalna do zaangażowania uczestników procesu poszukiwań. Będziecie bowiem bawić się sami, parami a nawet całą rodziną! Ostrzegam, że zabawa wciąga co pozwala do książki wracać wiele razy!

  • ·         Autor: Martin Handford

·         Tłumacz: Zofia Raczek

  • ·         Tytuł:  Gdzie jest Wally? Fantastyczna podróż
  • ·         Tytuł oryginalny: Where’s Wally? The Fantastic Journey
  • ·         Liczba stron: 32
  • ·         Oprawa: oprawa twarda
  • ·         Premiera:10 lutego 2021
  • ·         Wydawnictwo: Mamania
  • ·         Do kupienia TUTAJ

Fantastyczne Podróże także sprawiają, że będziecie marzyć, kreować i bawić się opowieściami. Co wydarzyło się w tej krainie? Opowieści musicie napisać sami! Do dzieła. Poszukiwania zaczynamy! Zabierajcie się do pracy bo zdanie jest skomplikowanie. Drobiazgowe ilustracje i setki a nawet tysiące szczegółów a wśród nich ten jeden jedyny bestsellerowy Wally! Gdzie on jest?


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *