„Feluś i Gucio grają w literki” to najnowsza propozycja gry edukacyjnej dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym od 6 lat. Propozycja, która w atrakcyjny sposób zachęca dzieci do poznawania literek i ćwiczeń w czytaniu i pisaniu. Kolorowo, ciekawie i bardzo edukacyjnie!

felus_i_gucio_graja_w_literki_2021 Feluś i Gucio grają w literki. Nasza Księgarnia 2021 – 6+
  • Marcin Dudek Magdalena Król
  • ilustracje: Marianna Schoett
  • Wiek: 6-10
  • Rok wydania: 2021
  • Wymiary: 205 x 250 x 40 mm
  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas gry: 15-45
  • Liczba elementów: 160
  • Do kupienia TUTAJ

Feluś i Gucio ponownie zapraszają do wspólnej zabawy! Znacie ich na pewno z książek dla najmłodszych przedszkolaków jak i z gry edukacyjnej z sylabami. Po sylabach przyszedł czas na litery, z których możemy ułożyć własne wyjątkowe krzyżówki. A jest ich całkiem sporo – najmłodsi mogą skorzystać z gotowych zabaw edukacyjnych, które przygotowali autorzy gry. Gra została bowiem stworzona tak, aby zarówno starsi jak i młodsi mogli skorzystać z zabawy i nauki. Sprawdzi się świetnie zarówno dla poznających literki, jak i dla tych, którzy już Pisza pierwsze słowa.

Każdemu z haseł odpowiada piękna ilustracja Marianny Schoett, dzięki czemu zabawę mogą rozpocząć nawet najmłodsi. Gra utrwala znajomość liter i pomaga w opanowaniu poprawnej pisowni aż 60 wyrazów. 

W pudełku znajdują się: duża plansza, na której będziemy tworzyć krzyżówkę, 60 dwustronnych płytek z hasłami (obrazek, obrazek z podpisem) oraz 100 płytek z literami. Warianty gry zostały opracowane dla dzieci o różnym stopniu zaawansowania. Przewidywany czas zabawy 15-45 minut w zależności od preferencji gracza lub graczy. Tutaj możecie bawić się indywidualnie lub z innymi graczami!

Konsultacja merytoryczna: Katarzyna Kozłowska

Zobaczcie jak prezentuje się gra:

Ciekawa i bardzo edukacyjna propozycja dla dzieci w wieku od 6 lat. Doskonała do zabawy i świetna do nauki! Doskonale sprawdza się zarówno w  wariancie indywidualnym jak i zespołowym! Z powodzeniem zachęca do poznawania liter i zapisu aż 60 wyrazów! Serdecznie polecam!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: