Wierzycie w magię?! Może chcecie sami spróbować? Emi oraz Klub Superdziewczyn zaczyna się poważnie interesować fizyką oraz iluzją, akrobacją. Wszystko przez Festiwal Sztuk Ulicznych i Magii!  Czy Emi weźmie udział w Festiwalu, co tam zobaczycie oraz czy iluzja naprawdę jest możliwa? Przekonajcie się sami.

20190520_083910873844756-1024x768 Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus - Pokus. Tom 9 Wilga 6-14+
  • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus – Pokus. Tom 9
  • Data premiery :15-05-2019
  • Liczba stron :176
  • Seria      Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
  • Wydawca : Wilga
  • Autor    Agnieszka Mielech
  • Format : 135 x 185
  • Do kupienia TUTAJ

    Uwaga! Ważne dla miłośników magii, iluzjonistów i akrobacji!

Dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn, który bierze udział w niezwykłym Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii.  A wszystko zaczęło się od jabłek i Einstaina, rozmów o fizyce. Nauka łączy się jednak z magią a konkretna wiedza o zjawiskach fizyki z iluzją. Taka jest porcja wiedzy o świecie jest bardzo ciekawa. Zwłaszcza, gdy ma się 6-12 lat. Czy magia nie fascynuje od pokoleń? Czy można nauczyć się sprawiać jak znika przedmiot? Czy można każdy ma w sobie talent  i może go rozwijać?

Emi to seria powieści przygodowych dla dzieci w wieku 6-14 lat. Spodobają się zarówno dziewczyną jak i chłopakom. Powieść bliska jest tematyce nastolatków i to właśnie dla nich jest przeznaczona. Młody człowiek zrozumie to poczucie humoru i chęć pokazania siebie z najlepszej strony, wątpliwości, które powstają w czasie generowania pomysłów. To także ciekawa lekcja życia. Rozmowa o roli i znaczeniu fizyki w życiu człowieka oraz magii tj. iluzji. Szerzej tematyka powieści dotyka obszaru talentów. To jaki mamy talent i czy go rozwinie niemy zależy w dużym stopniu od nas samych. To jeszcze nie koniec Klub przeprowadza tajną misją, której celem jest ochrona cyrkowych zwierząt!

Samo wydanie książki jest bardzo proste. Znajdziemy tutaj sporo ilustracji jednak są one czarno-białe i raczej symboliczne. Książeczka jest wydana na ekologicznym papierze, jest bardzo lekka i poręczna.

Emi polecam dzieciom w wieku 6-14 lat, które samodzielnie czytają dłuższe teksty. Szczególnie spodoba się członkom paczki, tajnego klubu lub osobą, które myślą o przynależności do takiego miejsca!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: