Gra karciana, w której wybuchasz, a potem wracasz do życia, by znowu wybuchnąć! Rosyjska ruletka w nowej odsłonie! Gra karciana, która pełna jest nieprzewidywalnych zwrotów akcji i emocji, które sprawiają, że zabawa w gronie znajomych jest niezapomnianą imprezą! Pełna emocji gra w nowej mrocznej wersji! Bo umierasz, ale nie do końca…

rebel-gra-imprezowa-eksplodujace-kotki-zombie-box3d-scaled Eksplodujące Kotki: Zombie d Rebel

Eksplodujące Kotki: Zombie

Eksplodujące kotki powracają w kolejnej odsłonie. Pełna mroku i nieszczęścia w jednym pudełku. Kotki, które chociaż umierają to nie w pełni. Zabawa pełna alternatywnego humoru i negatywnych interakcji. Propozycja dla graczy imprezowych i ceniących dynamiczną i pełną emocji atmosferę podczas gry.

  • Rebel
  • ·  2 – 5 osób
  • ·  od 12 lat
  • ·  ok. 15 minut
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • 61 kart
  • instrukcja

Na czym to polega?

Eksplodujące Kotki to  gra doskonale znana graczom alternatywna odmiana rosyjskiej ruletki. Całkowicie bezpieczna i jednocześnie niezwykle zaskakująca zabawa która przesiąknięta jest negatywną interakcją. W grze zagrywamy karty w kolejnych turach, do chwili w której zabawa kończy się eksplozją. Dzięki kartom grę możemy mocno komplikować – przerzucać innym graczom karty których nie chcemy posiadać.  

Przygotowanie gry:

Najpierw należy znaleźć wszystkie cztery karty eksplodującego kotka i odłożyć je na bok. Następnie rozdajemy po jednej karcie zombie kotki każdemu z graczy. Karty tasujemy i rozdajemy po 7, a każdy sprawdza, co otrzymał. Karty eksplodującego kotka wsadzamy w środek pozostałych kart (o jedną mniej niż uczestników gry), tasujemy je ponownie i kładziemy na środek.

Zagrywanie kart:
Podczas swojego ruchu mamy dwie możliwość. Możemy zagrać lub spasować. Na końcu należy wziąć pierwszą kartę z góry z tali na środku stołu.
Gra kończy się w momencie, jak ktoś wyciągnie kartę eksplodującego kotka. Wygrywa ostatni ocalały.

Moja ocena:

Eksplodujące Kotki to bardzo klimatyczna gra, która niezwykle podoba się graczom 12+. W zabawie spotkacie się z dużą dawką humoru, ciekawych i zaskakujących wydarzeń. Grafiki jak i napisy na kartach są bardzo w klimacie alternatywnym. Jeśli lubicie klimat zombie to trafiliście idealnie. Grze trzeba oddać, ze została bardzo klimatycznie przedstawiona. Ogrom szczegółów, detali na obrazkach i podpisach sprawia, że wprost w grze kipi od humoru. Htabia Kotula – czy to nie brzmi ciekawie?  

Co ważne wersję Zombie można połączyć z dowolną podstawową talią Eksplodujących Kotków. Otrzymujemy w ten sposób grę, przy której może się bawić nawet 9 osób!

Ciekawą zmianą względem podstawowej wersji gry jest możliwość powrotu po eksplozji.  Ciekawie prezentują się też karty, które mocno są osadzone w klimacie zombie.  Oczywiście jak to w rozgrywce do ostatniego gracza najlepiej gra się w gronie minimum 3 graczy i tak tez grę polecam. Idealnie to 4-6 osób. Gracie dynamicznie i z duża dawką interakcji.

rebel-gra-imprezowa-eksplodujace-kotki-zombie-box3d-scaled Eksplodujące Kotki: Zombie d Rebel

Eksplodujące Kotki: Zombie to świetna opcja dla graczy, którzy znają i cenią świat kocich pojedynków. Dla miłośników podstawowej wersji – nie będziecie rozczarowani. Zombie zachwycą klimatem i zaskoczą kolejnymi akcjami.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *