E-sport to już rzeczywistość. Od rozrywki po ligowe rozgrywki. Mistrzostwo w e-rywalizacji to bardzo wysoce ceniona i wysoko nagradzana liga. Jak wygląda rzeczywistość e-sportowców? Czym jest e-sport i jak zostać jego cenionym mistrzem? Marcin Kalita podjął się napisania podręcznika, który wprowadza nastolatków  (jak i rodziców) do świata rywalizacji wirtualnej. Przewodnik pokazuje aktualną rzeczywistość profesjonalnych graczy jak i drogę do osiągnięcia sukcesów na marę mistrzostw. Książka napisana we współpracy z wywiad z jednym z najlepszych na świecie graczy w Counter-Strike, Filipem Kubskim, znanym też jako Neo, oraz Marcinem Gortatem, który zdecydował się na zainwestowanie w polską ligę e-sportową.   

wp-1624270266620-799x1024 E-sport. Zostań mistrzem. Harper Collins Polska LATO 2021

 • ·         E-sport. Zostań mistrzem.
 • ·         Wydanie: 2021
 • ·         Seria/cykl: MALI MISTRZOWIE
 • ·         Autor: Marcin Kalita
 • ·         Typ oprawy: miękka
wp-1624270266620-799x1024 E-sport. Zostań mistrzem. Harper Collins Polska LATO 2021

E-sport. Zostań mistrzem

Jeszcze do niedawna nie dowierzałam w e-sport. Z biegiem lat jednak zdaje sobie sprawę z faktu w którym to rywalizacja komputerowa jest rzeczywistością jak i  drogą, która podążać chcą liczni młodzi ludzie.  Warto poznać zasady świata do którego pretendujemy. Z pomocą przychodzi publikacja, która jest swoistym przewodnikiem dla młodzieży jak i rodziców.

 • Czy granie w gry może być nie tylko rozrywką, lecz także sposobem na życie?
 • Jak zorganizowana jest liga e-sportowa? Jak trenują zawodnicy?
 • Czym jest Blizzcon?
 • Jak wygląda rozgrywka e-sportowców?
 • Jak zacząć trenować?
 • Czy masz cechy e-zawodnika?

E-sport. Zostań mistrzem” to niezwykle aktualna książka przeznaczona dla miłośników gier. Przychodzi z pomocą w zrozumieniu świata sportu komputerowego. Pomaga go specjalistyczne nazwać, zrozumieć jak i wprowadza do zagadnienia rozwoju własnej ścieżki kariery przy wskazaniu właściwych kierunków rozwoju.

Bo w e-sporcie jak to w sporcie liczy się nie tylko talent ale także motywacja, wiedza, dyscyplina ale także ciagłe doskonalenie swoich umiejętności.

W książce „E-sport. Zostań mistrzem” młody czytelnik znajdzie: 

wyjaśnienie, czym jest e-sport i jak wyglądają rozgrywki e-sportowe; 

● opis najważniejszych imprez dla graczy w Polsce i na świecie

● interesujące ciekawostki o rozgrywkach, graczach i turniejach; 

● wywiad z jednym z najlepszych na świecie graczy w Counter-Strike, Filipem Kubskim, znanym też jako Neo, oraz Marcinem Gortatem, który zdecydował się na zainwestowanie w polską ligę e-sportową; 

porady, jak zacząć, jak trenować i przede wszystkim – jakie cechy powinien mieć zawodnik.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *