Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu. Kim jest najlepszy przyjaciel Cwaniaczka? Rowley Jefferson!  To najnowszy bohater książki słynnego Jeffa Kinneya! Sympatyczny chłopak, który przyjaźni się z Gregiem. Pokazuje na łamach dzienniku swoje życie i wspólne perypetie, których humor na pewno spotka się z zadowoleniem czytelnika.  Straszne, śmieszne i tajemnicze historie oraz bardzo intrygujące grafiki, które swa prostotą rozkładają na kolana. Humor dla dzieci w wieku 7-14 lat!

20191112_1711071277261210-1024x1024 Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu. Jeff Kinney Nasza Księgarnia JESIEŃ 2019
  • Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: broszurowa
  • ilustrator: Jeff Kinney
  • tłumacz: Joanna Wajs
  • rok wydania: 2019
  • liczba stron: 224
  • format: 140×202 mm
  • przedział wiekowy: 6-14
  • Do kupienia TUTAJ

DZIENNIK PRZYJACIELA CWANIACZKA to udana kontynuacja poprzednika. Jeśli znacie Cwaniaczka to na pewno pamiętacie Rowleya z poprzednich dzienników. Tym razem jednak to właśnie on będzie głównym bohaterem publikacji. Tylko jak musi wyglądać przyjaźń dwóch chłopaków, której nie akceptują rodzice… to nastręcza pewnych obiekcji o przyczyny braku zadowolenia starszych.  Rowley wpada na świetny pomysł, w którym to chce napisać dziennik swych losów i wydarzeń z codziennego życia. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że Cwaniaczek uważa dzienniki za własność i absolutnie rezerwuje dla siebie to zajęcie… chyba, że kolega zrobi coś dla niego! Napisze jego biografię! Tak więc sami do końca nie zorientujecie się czy macie do czynienia z dziennikiem Cwaniaczka czy Dziennikiem Rowleya. W tym cały dowcip i specyfika fabuły.

20191112_1711071277261210-1024x1024 Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu. Jeff Kinney Nasza Księgarnia JESIEŃ 2019

„Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu” to ciekawa opowieść z grafikami w formie prostego komiksu  prosto z zeszytu czy dziennika. To również zabawna książka dla dzieci samodzielnie czytających, którzy cenią humor i swobodę w życiu. Znajdziemy tutaj bardzo lekkie pióro autora, wciągającą fabułę wydarzeń wpisaną w dziecięcą codzienność oraz elementy edukacyjne czy moralizatorskie (ale bez przesady to tylko lekki dodatek). Książka czyta się sama. Co jest dużym atutem u dzieci, które nie przepadają za książkami. „Dziennik Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu” mogą sprawić, że zdziwieni rodzice zaczną robić dziecku zdjęcia upamiętniające zaangażowanie pociechy w lekturę książkową.

 „Dziennik Rowleya” to świetna propozycja dla nowych i starych czytelników „Dziennika Cwaniaczka”.

Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www. poptropica.com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”. Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: