Dziennik cwaniaczka to bestseller! Czytelnikom bloga przedstawiać go nie muszę, ale nie byłabym sobą, gdybym nie pokazała najnowszej części tego hitu! Arcy zabawna opowieść z elementami  komiksu i głównym bohaterem, który od lat rozbraja starszych, młodszych i dorosłych. Cwaniaczek zaserwuje wam kolejne zabawne opowieści z zimą w tle. Absolutnie fantastyczna opowieść, która zaciekawi nawet najbardziej wybrednych czytelników!

20181204_1436041817404657-225x300 Dziennik cwaniaczka. Jak po lodzie. Jeff Kinney  przedstawia najzabawniejszą opowieść tej zimy! 12.2018

  • Dziennik cwaniaczka. Jak po lodzie
  • Jeff Kinney
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: broszurowa
  • ilustrator: Jeff Kinney
  • tłumacz: Joanna Wajs
  • liczba stron: 224
  • format: 140×202 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Cwaniaczek przedstawia kilka dni ze swojego zabawnego życia. Mieszkaniec zabawnego osiedla zmaga się z zimą. Niestety nie ma lekko. Mieszka na górze a droga do szkoły to prawdziwa walka o życie. Zwłaszcza, gdy jest się takim chudzielcem. Zimno, śnieg i przeziębienie oraz absolutnie fantastyczne przygody z przyjaciółmi. Nie zabraknie także humoru sytuacyjnego spowodowanego np. projektem o Malcie czy domową batalią o wspaniały kocyk, którego nikt nie chce oddać ze swych rąk. Kłopoty Cwaniaczka czekają na każdym rogu. Brak życzliwości ze strony sąsiadów z dołu to również zaskakująca i bardzo zabawna historia! Zresztą każda z ponad 200 stron to okazja do śmiechu.

Dziennik cwaniaczka to książka, którą polecam z pełną świadomością każdego napisanego słowa.  Humor absolutnie na poziomie, adekwatny i uniwersalny. Graficzne przedstawienie opowieści to również mistrzostwo formy i treści. Dziennik składa się z opisu kilku zimowych dni. Znajdziemy tutaj sporo rysunków i powiększony tekst, który uzupełnia wydarzenia na ilustracjach o szczegóły.

Jakiś czas temu dostałam od jednej czytelniczek bloga pytanie o polecaną książkę dla dziecka, które nie lubi czytać. Po krótkim zastanowieniu moja odpowiedź była oczywista – Dziennik cwaniaczka! To książka, która spodoba się naprawdę wybrednym czytelnikom i tym bardziej entuzjastą książek, komiksów i dobrego humoru. Najnowsza część to adekwatny humor sytuacyjny wynikający z pory roku i warunków atmosferycznych w naszej strefie klimatycznej.

Polecam dziennik Dziennik cwaniaczka. Jak po lodzie  czytelnikom w wieku 6-106 lat! Absolutnie fantastyczna literatura, która zdobyła sławę na świecie!

Newsletter

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach od psychologicoach.pl

Jeszcze chwilka...

Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter! Sprawdź teraz swoją pocztę.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *