Przedszkolaki lubią przygody! Jeszcze lepiej, kiedy ulubieni  bohaterowie na bieżąco dostarczają dzieciom nowych wrażeń. Co tym razem wydarzyło się w przedszkolu Dusi? Ogromny karton  kryje zaskakującą zawartość – to piesek. Dzieci pragną się nim zaopiekować! To początek wielkich komplikacji, które mają miejsca w czajniku! Przekonajcie się jakie ciekawe historie tym razem przygotowała Justyna Bednarek w najnowszej części serii: Dusia i Psinek-Świnek. Zwierzątko do kochania.

wp-1620018562934-1024x928 Dusia i Psinek-Świnek. Zwierzątko do kochania. Nasza Księgarnia 2021 WIOSNA 3+
qrf
  • Justyna Bednarek
  • ilustracje: Marta Kurczewska
  • Wiek: 3-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 32
  • Wymiary: 220 x 220 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Dusia i Psinek-Świnek. Zwierzątko do kochania – to najnowsza propozycja od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Zawiera ciekawą opowieść, której bohaterami są przedszkolaki. Kolejna historia przenosi nas do Sali przedszkolnej i…. nie tylko. Dzieci mają także tajemnice – jest nią czerwony czajnik, którego zawartość to osobna magiczna rzeczywistość.  A wszystko zaczęło się niewinnie. Mała Dusia miała sen w którym śniła jej się łąka pełna kwiatów i pies. Niestety dziewczynka nie ma pieska, a bardzo by chciała zaopiekować się zwierzątkiem. Wtedy los zdecydował, że w przedszkolu ktoś podrzucił karton z psiakiem. Dzieci z radością pragną zaopiekować się małym, czarnym zwierzakiem. A co wydarzyło się w czajniku? Jedno jest pewne – zwierzęta to prawdziwi przyjaciele. Należy o nie dbać i zapewnić im bezpieczny dom. Są też takie zwierzaki (jak np. dżdżownice), których nie należy ruszać!

Kolorowa książeczka to ociekająca kolorami ciekawa opowieść z mądrymi wnioskami. Tym razem dzieci i ich przygody skupiają się dookoła zwierząt i aspekty pomocy, opieki. Nieco rozbudowana opowieść zabiera nas także do świata zabawek, które także mają uczucia i własne wybory. Niestety nie zawsze słuszne! Jednak zawsze ciekawe i przykuwające uwagę czytelnika.

Seria dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym. Wyróżnia się ciekawą przygodą jak i interesującą oprawą graficzną. Zdecydowanie podoba się z radością trafia do dzieci!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *