„Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek o dziewczynce, która poznaje świat razem z mamą, tatą i pluszowym prosiaczkiem. Zabiera nas do swojego świata i wspólnie pokazuje co ciekawego widzi i kogo poznaje. Psinek-Świnek pomaga Dusi w trudnych sytuacjach, a do tego ma własne tajemnice! Najnowsza cześć to tematyka oszustw! I to nie byle jakich bo z Fioletowym Słoniem i owsianką w roli głównej.

wp-1633611957020-1013x1024 Dusia i Psinek-Świnek. Wtorek ze słoniem. Nasza Księgarnia 2021 – 3+

Dusia i Psinek-Świnek. Wtorek ze słoniem.

·         Justyna Bednarek

·         ilustracje: Marta Kurczewska

·         Wiek: 3-6

·         Forma wydania: oprawa twarda

·         Rok wydania: 2021

·         Liczba stron: 32

·         Wymiary: 220 x 220 mm

·         Do kupienia TUTAJ

Kolejna część przygód wesołej rodzinki! Tym razem będziemy poruszać trudny temat oszustwa!

A wszystko pod wpływem tajemniczego gościa…

Do czajnika zakrada się Fioletowy Słoń. I to nieznośne słonisko kłamie, aż mu się z trąby kurzy! Ale tatuś Dusi też strasznie oszukuje. Chociaż na szczęście tylko we wtorki. Bo wtedy mama robi na śniadanie swoją słynną owsiankę. A tata robi wszystko, żeby nie musieć jej jeść… 

Książka jak i seria dedykowana jest dzieciom w wieku od około 4 lat. Polecam ją szczególnie dziewczynką, które uwielbiają maskotki, zabawne opowieści i klimaty ulubionych bohaterek. Tekst jest dość długi, lekko wymagający i zdecydowanie wymaga od dziecka skupienia i odrobiny cierpliwości.

„Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek o dziewczynce, która poznaje świat razem z mamą, tatą i pluszowym prosiaczkiem. Zabiera nas do swojego świata w którym nie brakuje ciekawych przygód i nowych przyjaciół. Zobaczcie sami co ciekawego przydarzy się naszej rezolutnej bohaterce!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *