20190916_0756191094214568-1024x1024 Dusia i Psinek-Świnek. Dzień Niegrzeczniucha. Justyna Bednarek. Nasza Księgarnia. Jesień 2019

Dusia i Psinek-Świnek. Dzień Niegrzeczniucha to kolejna już opowieść z serii publikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza lubiana bohaterka Dusia poznaje świat i przełamuje swoje trudności na drodze spotkania z rodzicami oraz bohaterami zabaw: pluszowym misiem i  jego kompanami. Tym razem temat niegrzeczności. Taki dzień po prostu każdego może wyprowadzić z równowagi!  Na szczęście ta opowieść dobrze się skończy!

  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Marta Kurczewska
  • rok wydania: 2019
  • liczba stron: 32
  • format: 220×220 mm
  • przedział wiekowy: 0-6
  • Do kupienia TUTAJ

Dusia jest pewna, że dziś wypada Dzień Niegrzeczniucha! Wszystko zaczęło się nawet w nocy, kiedy ktoś wyjadł zawartość lodówki. To tajemniczy rudy mężczyzna, który wpada z niespodziewaną wizytą. Nawet mama jest wściekła na wujka Kacpra! Później nie jest wcale lepiej. W drodze do przedszkola tata, też daje upust swoim emocją. Wyzwisk także nie brakuje (na szczęście są one ocenzurowane i brzmią nawet zabawnie).  W przedszkolu również seria niegrzecznych zachowań. Czy jest na to jakaś rada!? Z pomocą przychodzi

Psinek-Świnek i jego kolega Osioł Patentowany.

Dusia i jej rodzina do złudzenia przypomina nasze domowe sytuacje. Absolutnie życie przedszkolaka nie jest różowe i jeśli nie opanuje swoich nerwów to dochodzi do Dnia Niegrzeczniucha!  Mam nadzieję, że po lekturze tej opowieści takich dni będzie znacznie mniej w Waszym domu.

Książka (jak cała seria) to pełna ciepła i zabawnych sytuacji oraz elementów magicznych opowieść z wątkiem edukacyjnym. Dziecko może emocjonalnie wczuć się w sytuacje bohaterki i pokonać trudność, która także przeżywa. Kolorowa odsłona książki bardzo podoba się dzieciom i zyskała już duże grono wielbicieli.  Na blogu znajdziecie wszystkie cztery publikacje z serii!

Najnowsza to ciekawa propozycja, która pokazuje nam nasze słabości i zachęca dzieci do podążania drogą, którą Dusia chce podążać!

O SERII

„Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek dla najmłodszych o rezolutnej dziewczynce, która poznaje świat wokół siebie razem z mamą, tatą, najlepszym przyjacielem z przedszkola Tomkiem, a przede wszystkim ze swoim ukochanym Psinkiem-Świnkiem. Musicie jednak wiedzieć, że Psinek-Świnek nie tylko dodaje Dusi otuchy w trudnych życiowych momentach. Pluszak ma także własne tajemnice…  


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: