Grzegorz Kasdepke powraca z najnowszą książką. Znajdziemy w niej jak zwykle ciekawe i przygodowe treści z życia przedszkolaków, które znakomicie opowiadają o wartościach! A wszystko zaczyna się od eksperymentu! Wyobraźcie sobie odważnego człowieka – jak wygląda? W miłej i wartościowej lekturze prześledzimy takie wartości jak uczciwość, odwaga, wytrwałość, szacunek, sprawiedliwość oraz współczucie. „Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” to najnowsza propozycja od Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

wp-1644175134501-823x1024 Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach - Grzegorz Kasdepke. Nasza Księgarnia 2022
  • Grzegorz Kasdepke
  • ilustracje: Paulina Daniluk
  • Wiek: 3-10
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2022
  • Liczba stron: 64
  • Wymiary: 195 x 254 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Wracamy do przedszkola w którym jak wiecie dzieci wiedzą już skąd się biorą dzieci, jak radzić sobie z niektórymi emocjami oraz jak okazywać radość i sympatię (i nie tylko). Dzisiaj w przedszkolu jak zwykle wielkie zamieszanie. W sumie to dzieciom to odpowiada.  Najmłodsi świetnie się bawią, tylko pani Miłka się martwi, czy zdąży przed porodem porozmawiać z przedszkolakami o uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu…  To właśnie wartości, które szczególnie zajmują dziś dzieci. Rodzicom bardzo na tym zależy. Pani dyrektor także. Ubiegłoroczne zajęcia o uczuciach okazały się wielkim sukcesem. Na szczęście pani Miłka wpada na genialny pomysł – stworzenie drużyny piłkarskiej! Sport potrafi znakomicie jednoczyć zawodników na wspólnym działaniu jak i emocjach. Zawody sportowe to również doskonały pretekst do poznania świata wartości. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste – wszyscy chcą grać w ataku, nikt na obronie, a o staniu na bramce nawet nie ma co mówić… i co teraz?

wp-1644175134501-823x1024 Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach - Grzegorz Kasdepke. Nasza Księgarnia 2022

Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” to zdecydowanie bardzo dobra opowieść dla najmłodszych! Wzbogaca także dorosłych, których na pewno zaciekawi komentarz, który autor zostawił im na zakończenie każdego z rozdziałów. Co ważne ulubieni (bo znani z poprzednich trzech już części) bohaterowie będą z powodzeniem poznawać samych siebie w interakcjach społecznych. Wiemy dobrze jak ważna to lekcja życia. Książkę zdecydowanie polecam dzieciom w wieku przedszkolnym.

„Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” to mądre i wartościowe opowiadania dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zdecydowanie polecam je zarówno chłopcom jak i dziewczynkom w wieku od 3-10 lat.  


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: