„Druga szansa” to najnowsze wydanie książki, która zainspirowała twórców serialu Netflix „Otwórz oczy”! Niesamowicie wciągająca, tajemnicza i na długo zapadająca w pamięć. Opowieść, która pełna jest psychologicznych wątków. Opowieść zabiera nas do świata bohaterki, która straciła wszystko. Straciła siebie, przeszłość, bliskich i pamięć. Zyskała szansę na odbudowanie jej, ale miejsce i osoby w którym się z znajduje nie pozwala jej zaufać. Coś się dziele, co nie pozwala bohaterce czuć się komfortowo, terapia nie przynosi efektów a sytuacja się pogarsza… Wciągające i klimatyczne połączenie thrillera psychologicznego, horroru i powieści detektywistycznej.

wp-1637817354368-799x1024 Druga szansa. Miszczuk Katarzyna Berenika. Inspiracja dla twórców serialu NETFLIX OTWÓRZ OCZY. Wydawnictwo: Uroboros
 • Tytuł: Druga szansa
 • Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
 • Wydawnictwo: Uroboros
 • Język wydania: polski
 • Język oryginału: polski
 • Liczba stron: 336
 • Do kupienia TUTAJ
 • Czy największe koszmary rodzą się rzeczywiście w naszych umysłach?
 • A może najgorsze czai się tuż za plecami?
 • Kim są ludzie dookoła nas?
 • Co jest prawdą?

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna dawać pacjentom nadzieję… Co jednak myśleć o kobiecie, która wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dokoła? Dzieje się tu coś dziwnego i trudnego do wyjaśnienia. Julia jest coraz bardziej zagubiona i przerażona, a leczenie nie przynosi pożądanych efektów. Co zrobi w sytuacji, w której z każdym dniem traci zaufanie nawet do samej siebie?

wp-1637817354368-799x1024 Druga szansa. Miszczuk Katarzyna Berenika. Inspiracja dla twórców serialu NETFLIX OTWÓRZ OCZY. Wydawnictwo: Uroboros

Opowieść, która daje czytelnikowi niesamowity świat. Rzeczywistość, która teoretycznie jest zwyczajna, terapeutyczna, dająca przestrzeń do wyleczenia chorym. Nie tylko jednak pacjenci walczą z zanikami pamięci. To walka o życie.

Wciągające i klimatyczne połączenie thrillera psychologicznego, horroru i powieści detektywistycznej.

„Druga szansa” to niesamowicie mroczna, pełna sprzeczności i intryg książka, która wciągnie Was od pierwszej strony. Niemal do końca nie wiemy, co tak naprawdę jest prawdą, a co nią nie jest. Zakończenie zaskakuje i wprowadza w silne emocje, daje refleksje z którą zostaniecie na długo. Tym bardziej, że nie wyjaśnia całego stosu pytań i niewiadomych. A Julia zostaje z nami przez wiele dni po zakończeniu książki.

Jeśli lubicie nieoczywiste książki, przepełnione grozą, ciekawymi bohaterami, elementy thrillera psychologicznego to zapraszam na „Drugą szansę” autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Po przeczytaniu zachęcam do zobaczenia serialu na NETFLIX. Bardzo dobra książka!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: