wp-1551525226562977586366-1024x683 DON MIGUEL RUIZ » TRZY PYTANIA. ODKRYJ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

Kim jestem? Co jest prawdziwe? W czym przejawia się moja miłość? To trzy pytania, które potrafią odmienić życie. Trzy krótkie pytania i bogactwo odpowiedzi, sens zrozumienia swojego wewnętrznego JA.  Ważna i potrzebna książka, która może przenieść czytelnika na właściwy tor. Jeśli chcesz stać się bohaterem własnej historii – sięgnij po drogowskaz.

DON MIGUEL RUIZ

 TRZY PYTANIA. ODKRYJ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

Do kupienia TUTAJ

wp-1551525226562977586366-1024x683 DON MIGUEL RUIZ » TRZY PYTANIA. ODKRYJ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

Duchowy nauczyciel Don Miguel Ruiz skierował swoje przesłanie do czytelników z całego świata. Bazuje na duchowej tradycji Tolterów. To właśnie kultura środkowoamerykańskiej obecna jest w Trzech pytaniach. Za pomocą tytułowych trzech pytań prowadzi nas do odnalezienia równowagi duchowej.

Kim jestem?

 Co jest prawdą?

W czym przejawia się miłość?

wp-1551525226562977586366-1024x683 DON MIGUEL RUIZ » TRZY PYTANIA. ODKRYJ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ.

Dzisiaj, tutaj i teraz jest najlepszy czas, aby zadać sobie te trzy pytania i odnaleźć w sobie odpowiedzi. Sam proces poszukiwania odpowiedzi jest rozwojem.  Celem lektury jest poznanie samego siebie.

Do dyspozycji mamy narzędzia, wśród których autor wymienia m.in.

Jednym z narzędzi, które wspiera nas w odnalezieniu właściwego toru w życiu jest uwaga.  To właśnie dzięki niej potrafimy słuchać, uczyć się, mówić. Już małe dziecko na dźwięk swojego imienia kanalizuje uwagę na nadawcy komunikatu. W ciągu życia nasza uwaga jednak stopniowo maleje. Nie zwracamy jej na to co dzieje się wokół nas i w nas samych. Myślimy automatycznie, rozdarowujemy się z powodu niespełnionych nadziei.

Drugim narzędziem jest pamięć, której magazyn znajduje się w mózgu. Zapisujemy wspomnienie, wrażenia, ludzi i zdarzenia. Mózg spostrzega rzeczywistość na swój sposób. Nawet bliźnięta zapamiętują obrazy z dzieciństwa na swój sposób. Pamięć kształtuje nas w teraźniejszości. Dziecko zapamiętuje zachowania innych i modeluje nasze.

Wyobraźnia – to narzędzie, które stanowi super moc. Poprzez tworzenie obrazów w umyśle możemy urzeczywistnić je realnie. Jesteśmy w stanie wyobrazić sobie przyszłość i włączyć w nią teraźniejszość.

Narzędzia o których wspomina autor służą do budowania „ja”.  Ja stanowi przywódcę do zarządzania własnym życiem.

Osobiście jestem pod wrażeniem lekkości w której autor opowiada o duchowości człowieka. Wskazuje także na przykłady, argumenty i realne fakty, które są niezaprzeczalnie prawdziwe. Osobiście czytając Trzy pytania czułam wewnętrzny spokój, zrozumienie. Czuje, że mogę podpisać się pod publikacją i polecić ją czytelnikom, którzy chcą wprowadzić zmianę w swoim życiu. Wiem, ze jestem an dobrej drodze. Książkę ofiarowałam osobie, która jest dla mnie bardzo bliska! To prezent, który ma dla mnie osobiste znaczenie. To rozmowa z nauczycielem duchowości, który potrafi dać moc i wspiera w odnalezieniu wewnętrznej siły!

 Jeśli szukasz zrozumienia, chcesz lepiej zrozumieć samego siebie albo potrzebujesz zaakceptować siebie i to co los ci przyniósł, wyciszyć się lub zyskać równowagę – sięgnij po tą publikację!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: