20190224_165446536325085-1024x1024 Dom Montessori: Mia i biały lew. Album filmowy. Media Rodzina

Mia i biały lew to niezwykła opowieść znana z dużego ekranu. Już dzisiaj możecie zatrzymać tą wzruszającą opowieść na kartach albumu filmowego. Przyjaźń między dziewczynką a lwiątkiem to wspaniała lekcja uczuć i oddania. Wychowanie i dorastanie idą w parze. Opowieść, której towarzyszą kadry z produkcji filmowej. Piękne wydanie od Wydawnictwa Media Rodzina.

  • Mia i biały lew. Album filmowy.
  • oprawa twarda
  • autor: Prune de Maistre
  • przekład: Natalia Zmaczyńska
  • Do kupienia TUTAJ
  • wydawca: Media Rodzina
  • ilość stron: 32
20190224_165446536325085-1024x1024 Dom Montessori: Mia i biały lew. Album filmowy. Media Rodzina

Czy znasz ten film? Jeśli tak to fabuły tutaj streszczać nie ma potrzeby. Jeśli nie – w kilku zdaniach przeczytaj:

Przepiękny album pełen niezwykłych fotosów z filmu Mia i biały lew. Mia nudzi się na afrykańskiej farmie rodziców. Chciałaby wrócić do Londynu, do swojej szkoły i przyjaciół! Jednak od kiedy w domu dziewczyny pojawia się białe lwiątko, jej życie zmienia się w wielką przygodę. Mia i biały lew to wzruszająca opowieść o zdumiewającej przyjaźni, której nic nie może powstrzymać. 

20190224_165446536325085-1024x1024 Dom Montessori: Mia i biały lew. Album filmowy. Media Rodzina

Opowieść zawarta na wielkim ekranie dostępna jest w formie opowieści książkowej. Dotychczas kino było jednorazową rozrywką, do której trudno było wrócić. Dzięki książce ulubione sceny z filmu mogą być z Wami na dłużej.  Nigdy nie byłam zwolennikiem książek z fotografiami z filmów. Do czasu posiadania własnego dziecka. Dzisiaj wiem jak ważne dla małych dzieci jest pokazywanie realnie wyglądającego świata. Realne zdjęcia to przecież najwierniejsze odtworzenie rzeczywistości. Grafiki, które uzupełniają publikację stanowią estetyczne uzupełnienie zawartej w książce treści.

Duża czcionka ułatwia czytanie dziecku oraz śledzenie tekstu malcowi, który decyduje się na naukę czytania. Ilość tekstu jest optymalna do możliwości przeczytania całej opowieści jednego wieczoru lub dzień po dniu. Duże zdjęcia dominują na stronie.  Jest w nich dużo postaci, zwierząt i wyraźnie zarysowanie emocji, które bohaterowie przeżywają.

Opowieść pokazuje także, jak zmienia się życie bohaterów na przestrzeni kilku miesięcy. Widzimy jak lwiątko zmienia się w dorosłego lwa oraz główna bohaterka dorasta.

Piękny i poruszający film na kartach albumu.  Ciekawy pomysł na prezent i wzruszająca opowieść o emocjach między ludźmi i lwem.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: