Dobranocki na pogodę i niepogodę

  • Autor: Grażyna Bąkiewicz, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Joanna Fabicka, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Maria Łastowiecka, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka
  • Ilustrator: Magdalena Kozieł-Nowak
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Do kupienia TUTAJ

20180413_09533783598408 Dobranocki na pogodę i niepogodę

Dobranocki na pogodę i niepogodę

Pora na dobranoc. Dobranocka na koniec dnia to wspaniały rytuał do którego serdecznie zachęcam. Nasza Księgarnia dostarcza nam pokaźne źródło ciekawych dobranocek. Gruba solidnie wydana księga. Sporo tutaj dobranocek – dłuższe, krótsze a każda tak samo ciekawa.

Czy wiecie, kto kiedy zasypia? Czego brakuje Lulkowi do szczęścia? Kogo spotkała koza Fionka na rozgwieżdżonym niebie? Po co komu dwie pary grabek? Co to jest baba sowa? Jak znaleźć czarownicę? Czy da się przytulić kłopot?

Dobranocki na pogodę i niepogodę to niecodziennie opowiadania – wciągające dużych i małych czytelników. Praca zbiorowa wielu polskich autorów, ciekawe grafiki – nie może się nie udać. Każda historia zabiera nas do innego świata. Jest tutaj sporo dialogów, zwierząt, niecodziennych postaci. Spotkamy np. Noc, która cierpi na bezsenność, wuja Leona który pragnie odnaleźć zaginioną walizkę, księżycowego ogórka.

Opowieści zawierają dużo fantastyki – z tego powodu polecam je szczególnie dzieciom w wieku lat 5+. Duże litery ułatwiają samodzielne czytanie dzieciom potrafiącym już czytać. Solidne wydanie w grubej, sztywnej oprawie dodaje bajką klasy i znakomicie nadaje się na prezent oraz pięknie prezentuje się na półce.

Wspaniali polscy autorzy na pogodę i niepogodę, do poduszki, na dobranoc…


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *