Dobranocki na Gwiazdkę to zbiór opowieści w klimacie Bożego Narodzenia autorstwa znanych polskich autorów. Bardzo klimatyczne historie, które zaskakują treścią i pozwalają poczuć klimat najpiękniejszych i absolutnie wyjątkowych świat. Nie zabraknie tutaj płatków śniegu, zwierząt, świętego Mikołaja czy przepysznych świątecznych łakoci. Piękny i wyjątkowy pomysł na świąteczny prezent.

20181014_192803-225x300 Dobranocki na Gwiazdkę - wyjątkowy pomysł na świąteczny prezent. Nasza Księgarnia 10.2018

Kto daje prezenty Świętemu Mikołajowi?

Do kogo trafi zabłąkana Florentyna na wigilijną wieczerzę?

Jak spędzić święta, gdy tata jest daleko?

Gdzie się podziały listy do Świętego Mikołaja?

Czy da się odczarować święta?

20181014_192803-225x300 Dobranocki na Gwiazdkę - wyjątkowy pomysł na świąteczny prezent. Nasza Księgarnia 10.2018

  • Dobranocki na Gwiazdkę
  • Grażyna Bąkiewicz, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Manuela Gretkowska, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka
  • ilustrator: Ewa Beniak-Haremska
  • rok wydania: 2018
  • liczba stron: 224
  • format: 195 x 254 mm
  • przedział wiekowy: 6-10
  • Do kupienia TUTAJ

Dobranocki zabierają małych i dużych czytelników w świat przygotowań do Wigilii i świąt Bożego Narodzenia. Bardzo klimatyczne opowieści w których wszystko zdarzyć się może. Mnóstwo niecodziennych sytuacji i poruszających momentów. Każda opowieść ma miłe zakończenie i pozwala mocniej poczuć wyjątkowość świątecznego czasu. Elementy fantazyjne dodają opowieści magii i niezwykłości.

Z uwagi na wiele elementów fantastyki polecam Dobranocki na Gwiazdę dzieciom 5-10 letnim. Znakomicie odczytają metafory czy magiczne momenty zapisane w historiach. Będą także w stanie poczuć klimat świat jeszcze mocniej.

Opowieścią towarzyszy bardzo klimatyczna oprawa graficzna. Ilustracje zostały stworzone z dbałością o świąteczne szczegóły. Zarówno autorzy dobranocek jak i grafik bardzo czują klimat Bożego Narodzenia. Nie zabraknie także śniegu w te święta – każda opowieść utulona jest puszystym, białym puchem.

Gwiazdka 2018 to świetna okazja na wypróbowanie przepisów na mikołajkowe naleśniki, rozmowę z karpiem Cyprianem, spotkanie z niespodziewanym gościem czy z siedemnastym pomocnikiem Aniołkiem.

Dorosłym będzie również miło wrócić do magii świąt podczas wspólnego czytania Dobranocek. Nie zapomnijcie o kubku ciepłego kakała, ciepłym kocu i pierniczkach – wtedy klimat magicznych świąt poczujecie jeszcze mocniej.

20181014_192803-225x300 Dobranocki na Gwiazdkę - wyjątkowy pomysł na świąteczny prezent. Nasza Księgarnia 10.2018


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *