Rysostwory Zabawa w Rysowanie od Muduko! Mała wielka gra. Super zabawa do kieszeni z wielkim potencjałem edukacyjnym! Kartka, ołówek i karty – narysuj własnego potwora i nazwij go! Sylaby tworzą fantastyczne imiona, które nie łatwo wymienić! Inna propozycja do poszukiwanie części ciała zagubionego potwora. Rysostwory to aż 9 wariantów zabaw w jednej małej grze! Ekologiczna i w 100% bezpieczna gra!

wp-1622189695234-1024x768 GRAnatowyczwartek: Rysostwory Zabawa w Rysowanie Muduko, gra edukacyjna od 4+ dodatkowe materiały do pobrania

Rysostwory

Potowory to rewelacyjni kompani zabaw! Rysostwory to okazja, aby stworzyć własnego potwora. Potrzebujemy kartkę, ołówek i odpowiednie karty. Rysujemy, nazywamy i bawimy się! Do wyboru 9 wariantów gry w którym będziemy rysować, zmazywać, wymieniać, dobierać, zgadywać a nawet tworzyć fabułę.

Gra RYSOSTWORY to produkt w pełni ekologiczny i z zastosowana technologią Biocidal Coating

Cechy gry:

  • wiek graczy 4+
  • liczba graczy 1-10
  • czas gry 15 min
  • Do kupienia TUTAJ

Zawartość pudełka:

  • 55 kart
  • instrukcja z wszystkimi wariantami gry

Skrót zasad:

EKSPRESOWA WERSJA ZASAD w wariancie podstawowym
a. Przygotuj kartki i ołówki.
b. Rozłóż talie w kolejności: sylwetka, oczy, usta, nos, atrybut.
c. Każdy dobiera kartę z pierwszej talii i rysuje sylwetkę potworka.
d. Następnie dobieramy po jednej karcie z każdej kolejnej talii i rysujemy po kolei całego potworka, spisując również jego powstające z zapisanych na kartach sylab imię.
e. Porównujemy rysunki i kolorujemy swoje potworki

Moja ocena:

Rysostwory to ekologiczna gra o wielkim potencjale edukacyjnym. Małe pudełko i zestaw kart dający zestaw ogrom możliwości zabawy i rozwoju. Gra sprawdzi się od 4 roku życia – jako doskonały wstęp do rysowania, pisania i czytania. Rysostwory to także olbrzymi potencjał psychologiczny gry. Podczas zabawy możemy doskonale rozwijać dialog o emocjach, nazywać je i próbować tworzyć fabularne opowieści. Potworki maja także olbrzymi walor psychologiczny i pozwalają oswoić lęki dziecięce.

W jednym małym pudełku znajdziemy aż 9 wariantów gry, a kolejne możemy na bieżąco pobierać ze strony internetowej muduko.com. Gra gwarantuje zabawę dla małych dzieci od około 4-5 lat bez górnej granicy wieku. Rysostwory to olbrzymia dawka stymulacji dla kreatywności i rozwoju dziecięcej wyobraźni. Rozszerzenia  gwarantują bardziej skomplikowaną rozgrywkę min. w grę gra fabularna lub łakomy potwór.

Lista gier oraz dodatków:

Dodatkowe materiały do pobrania ze strony Muduko

Charakterystyki postaci.

Karta identyfikacyjna potworka.

Karty do wycięcia.

Karty do wypełnienia.

Komiks.

Legitymacja szkolna potworka.

Oficjalna karta klubu potworków.

Plan lekcji

Kopia potwora.

Rozszerzenie 1.

Rozszerzenie 2. 

Rozszerzenie 3.

Rozszerzenie 4. 

Rysunki symetryczne.

RYSOSTWORY nie tylko dla przedszkolaków.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *