„Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie „ to piękna i bardzo wciągająca książka. Kolejna z serii wielkoformatowych dzieł przygodowych książek-labirytnów- wyszukiwanek. Drobiazgowo stworzone ilustracje i fabuła, która nawiązuje do powieści detektywistycznej. Godzinami możemy poszukiwać w kolorowych, wielkich, kolorowych ilustracjach ukrytych obiektów. Nie zapomnijmy o celu, do którego droga wiedzie przez kręte labirynty! Fantastyczna zabawa gwarantowana.

img_20200927_0947541176627702951651478-768x1024 Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020 3+
  • Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie
  • IC4DESIGN, Hiro Kamigaki, Chihiro Maruyama
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 36
  • format: 240 x 323 mm
  • przedział wiekowy: 0-10
  • Do kupienia TUTAJ

Pierre, labiryntowy detektyw, znowu ściga złoczyńców! 

Pierre i Carmen przybywają do Miasta Kanałów, aby wziąć udział w święcie na cześć Jaja Zamętu. Szybko jednak odkrywają, że spiskowcy z tajemniczej (dez)organizacji znanej jako Ruch Wyzwolenia Labiryntów chcą wykraść bezcenne jajo. A jaki udział mają w tej intrydze Żelazne Maski? Pomóż detektywom, zanim całe miasto pogrąży się w chaosie!  

Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie.

Fantastyczna książka, której fabuła oraz zestaw zadań sprawia, że wiele godzin będziemy obserwować dzieci (a nawet nas samych) w nosem w książce. Znajdź cel i podążaj krętymi drogami do mety. Poszukaj ukryte obiekty oraz wykonuj dodatkowe zadania.  Wspinaj się po schodach i drabinach. Wyobraźni daj się ponieść po cudownym świecie Zamku na Niebie i Miasta Kanałów. Blisko wybrzeża kryje Drzewolbrzyma a w nim Zamek na Niebie – a w nim cudo świata – Jajo Zamętu!

img_20200927_0947541176627702951651478-768x1024 Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020 3+

„Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie.” To zabawa i powieść detektywistyczna w jednym. Drobiazgowo ilustrowana i zjawiskowo piękna w kolorach i detalach, które przykuwają wzrok i zabierają w tajemniczy świat pełen cudów i pięknych zdarzeń. Zdecydowanie warto podarować i wspólnie rozkoszować się zabawą. Czytać opisy , ciekawostki, wykonywać zadania (na każdej stronie jest ich lista) i wyzwania.

Jeśli będziecie zachwyceni Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie(tak jak ja książką, która daleko wykraczają ponad standardowe powieści detektywistyczne oraz książki przygodowe sięgnijcie po więcej. Przeczytajcie  również inne tomy serii o przygodach Pierre’a: „Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu” oraz „Na ratunek Labiryntopolis”.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: