Zapraszam na wpis poświęcony kartonowym książeczką dla najmłodszych czytelników. Cztery propozycje z bohaterami kreskówek: Bing, Tomek i Przyjaciele, Dzień w którym Heniś poznał skarpetki Kot-o-ciaki oraz Tomek i przyjaciele. Bezpieczne, edukacyjne, kolorowo i zabawnie. Dla każdego coś miłego od Wydawnictwa HarperCollins Polska.

IMG_20200728_084957-1024x1024 Czytanka dla malucha, nauka i zabawa, 100 pierwszych słów - LATO 2020 dla najmłodszych 1+ HarperCollins Polska

Bing. Czynności. Nauka i zabawa

Nauka i Zabawa  to najlepsze połączenie. Bohaterem kartonowej książeczki jest znany i lubiany króliczek BING. Z jego pomocą dziecko zabieramy w świat czynności. Na kolorowym i bardzo wyrazistych ilustracjach będziemy czytać i nazywać codzienne czynności, które każde dziecko zna ze swojego życia.  Nie zabraknie mycia, przebierania się czy jedzenia! Jak nazwiesz czynność na obrazku? Co robi Bing? To zabawa, która pobudza do mówienia i zachęca dziecko do nazywania, pobudza interakcje. Już od pierwszych miesięcy życia! Książeczki stanowią solidną bazę do nauki poprzez zabawę. Zostały wykonane z trwałego papieru, który dodatkowo jest zabezpieczony przed uszkodzeniami. Książeczka jest trwała i bardzo mocna oraz bezpieczna a podręczny format doskonale mieści się w dziecięcych rękach.


Książeczka jest częścią edukacyjnej serii dla maluszków „Nauka i zabawa”. Książeczki z cyklu „Nauka i zabawa” W serii ukazały się również książki poświęcone poznawaniu kolorów, cyfr i przeciwieństw.

Tomek i przyjaciele. 100 pierwszych słów

Zapraszamy do 100 pierwszych słów w tematyce kolejowej! Razem z Tomkiem wyruszamy w podróż. Znajdziemy na swej trasie maszyny znane z animacji jak i wiele przykładowych sprzętów, które wykorzystują w codziennej pracy. Czy potraficie je nazwać? Książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników, których z pewnością zaciekawi jej kolejowa zawartość. Warto a nawet trzeba, jeśli macie w swoim zasięgu fana pociągów i Tomka!

Książka również zostały wykonane z trwałego papieru, który dodatkowo jest zabezpieczony przed uszkodzeniami. Książeczka jest trwała i bardzo mocna oraz bezpieczna a podręczny format doskonale mieści się w dziecięcych rękach.

Kot-o-ciaki. Czytanka dla malucha. Kotociaki

Kot-o-ciaki to znana i lubiana bajeczka, której bohaterowie zabierają nas w przygodową podróż.  Sympatyczne kotki: Pianki, Krakersa, Budynia oraz ich przyjaciele wybierają się nad morze. Celem podróży będzie rozrywka nad wodą. Podwodny świat jest taki fascynujący! Wystarczy tylko nauczyć się nurkować! Jak robić to bezpiecznie? Dowiecie się w tej krótkiej i bardzo kolorowej książeczce.  Tym razem spotkamy ich wszystkich w bajeczce do czytania, która co prawda nie będzie zbyt długa, ale jak zawsze będzie przyjemnością 🙂

Książeczki kuszą kolorami i zapraszają dzieci do przygodowej opowieści.  Całość wykonana z grubego kartonu. Trwała, kolorowa,  ciekawa i absolutnie wciągająca opowieść dla najmłodszych dzieci.

Dzień, w którym Heniś poznał… skarpetkę. Czytanka dla malucha

Oto Heniś – uroczy chłopiec, który każdego dnia spotyka na swej drodze nowych przyjaciół. Tym razem wciela się w detektywa i postanawia rozszyfrować zagadkę zaginionej skarpetki. To prosta opowieść o  radosnym zakończeniu z przyjaźnią w roli głównej. Zabawna, przygodowa, humorystyczna i ciepła  opowieść o sile przyjaźni na przykładzie skarpetek, które uwielbiają być razem.

Trwałe wydanie, mocne i kolorowe strony, ciekawa szata graficzna. Polecam serdecznie.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: