Porozmawiajmy: o dorastaniu, o miłości , o całowaniu i seksie, o ciąży i rodzicielstwie.  Młodzież chce i potrzebuje rozmawiać! Rozmawiać z osobą, której zaufa i w której słowa może wierzyć bez złudzeń.  Rewelacyjna książka, która dosadnie i z wyczuciem oraz w prawdziwych i prostych zarazem słowach traktuje o dojrzewaniu, uczuciach czy tożsamości seksualnej. Książka, której ilustracje to autentyczny głos ludzi młodych do których publikacja jest skierowana. Mądra, ważna i potrzebna! „CZY NAPRAWDĘ WSZYSCY TAK MAJĄ? NAJLEPSZE ODPOWIEDZI NA PYTANIA O DORASTANIE „ Wydawncitwo Mamania

wp-1603832720850-768x1024 CZY NAPRAWDĘ WSZYSCY TAK MAJĄ? NAJLEPSZE ODPOWIEDZI NA PYTANIA O DORASTANIE – przewodnik dla chłopców i dziewcząt w okresie dorastania. MAMANIA 2020

Czy to źle, że mam trzynaście lat i nadal nie dojrzewam?
Po co komu włosy łonowe?
Jak wyglądają piersi od środka?
Po czym poznać, że to zakochanie?
Od kiedy można się całować?
Jak poderwać chłopaka?
Jak wyglądają piersi od środka?
Co to jest seks?

Młodzież potrzebuje rozmawiać! Niestety współcześnie jest to bardzo trudne. Szkoła nie daje ku temu swobodnej przestrzeni. Zajęć edukacji seksualnej praktycznie brak, a edukacja zdalna do złudzenia zabiera możliwości swobodnego dialogu. Niestety musimy jakoś przetrwać trudności, jakie niesie z sobą współczesność. Z pomocą przychodzi publikacja „CZY NAPRAWDĘ WSZYSCY TAK MAJĄ? NAJLEPSZE ODPOWIEDZI NA PYTANIA O DORASTANIE ”.

Od lat pracuje jako psycholog, który rozmawia z młodzieżą o dorastaniu. Od lat pokazuje im sprawdzone książki i przewodniki. Na szczęście mam kolejną pozycję, którą mogę pokazywać i przekazywać młodym ludziom. Merytoryczna widza i humorystyczne a tak naprawdę bardzo trafne i właściwe ilustracje sprawiają, że publikacja zyskuje znacznie więcej. Bohaterem książki jest młody człowiek, którego zdjęcia zobaczycie na kartach książki. To piękne i bardzo szczegółowo przygotowane ilustracje z młodymi ludźmi w rolach głównych. Misternie przygotowane rekwizyty są najlepszą treścią i wymowną informacją dla czytelników. Pocałunki – kto z kim? Maszyna do pisania listów miłosnych? Każdy inny – jak marchewka, ogórek, różnicowarka płciowa? Po prostu musicie zobaczyć te zdjęcia! Rewelacyjnie oddają treść pytań i udzielonych odpowiedzi.

Od dawna młodzi ludzie zadają sobie te same pytania. Kolejne pokolenia dodają jeszcze inne do listy dylematów współczesnego nastolatka. Coraz trudniej jest jednak je zadać i uzyskać odpowiedź. Cieszę się, że Wydawnictwo Mamania zadbało o nastolatków, którym dostarcza bardzo mądra i przystępną publikację o dorastaniu i dylematach z nim związanych.

Wrażliwe słowa, mądre treści, merytoryczne informacje i poruszające wykonanie młodzieży, która pokazuje ważne i potrzebne podobieństwa czy różnice między nami.  Publikacja zawiera także zbiór ważnych linków i numery telefonów pod którymi młody człowiek znajdzie pomoc i wsparcie.

  • Autor: Jan von Holleben i Antje Helms
  • Tytuł: Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie
  • Tytuł oryginalny: Kriegen das eigentlich alle? Die besten Antworten zum Erwachsenwerden
  • Tłumacz: Magda Kaczmarek
  • Liczba stron: 160
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera:  7 października 2020
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 170×240
  • Do kupienia TUTAJ

„Czy naprawdę wszyscy tak mają? Najlepsze odpowiedzi na pytania o dorastanie” to bardzo potrzebna książka skierowana do młodego człowieka. Pomocna i szalenie potrzebna. Wartościowa, starannie wydana i bardzo pięknie zilustrowana. Publikacja, której zawartość jest wskazówką i wiedzą dla młodego chłopaka i młodej dziewczyny. Bez tematów tabu, cenzury, lecz z kultura słowa i szacunkiem dla każdego. Mądra i niezwykle potrzebna książka!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *