Przed Państwem książka niezwykła. Pierwsza od 25 lat nowość z bestsellerowej serii „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”. Kontynuacja książki, której na świecie sprzedało się ponad 47 mln! Uwielbiana przez dzieci i dorosłych opowieść o relacji dziecka z rodzicem oraz przyjaźni. Ciepła, kolorowa i niezwykle emocjonująca historia o tym, ze dziecko potrzebuje się nieco oddalić od bezpiecznej bazy by dać sobie szanse na spotkanie z osobami i zdarzeniami, które są niezwykle ciekawe i wzbogacające nas samych.

wp-1636891883936-873x1024 Czy będziesz moim przyjacielem? Harper Collins Polska Jesień 2021

·        Czy będziesz moim przyjacielem?

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: NAWET NIE WIESZ
  • Autor: Sam McBratney
  • Ilustrator: Anita Jeram
  • Tłumacz: Jarosław Mikołajews
  • Do kupienia TUTAJ

Bardzo poruszająca historia. Doskonała i perfekcyjna! Pierwsza od 25 lat nowość z bestsellerowej serii „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”. Kontynuacja książki, której na świecie sprzedało się ponad 47 mln! Liczba która zdumiewa i mówi sama za siebie.

Zacznijmy od początku… Mały Brązowy Zajączek powraca! Jego mama jest zajęta, więc musi bawić się sam. A nawet chce pobiec nieco dalej, tam gdzie nie widać już rodzica. Wyrusza więc na wędrówkę i poznaje przyjaciela! Stopniowo bohaterowie poznają się i przekonują do siebie. Teraz może się zacząć zabawa na całego! Wspólnie czas mija bohaterom bardzo szybko i niezwykle ciekawie.

wp-1636891883936-873x1024 Czy będziesz moim przyjacielem? Harper Collins Polska Jesień 2021

Przepiękna, pełna ciepła historyjka pomaga dzieciom zrozumieć, że rodzice i opiekunowie nie zawsze mają dla nich czas i czasem trzeba się zająć sobą samemu. Bezpieczna baza jakim są rodzice zawsze będzie czekać i nie zniknie. Za to poza jej granicami czekają niezwykle historie i ciekawe osoby. I tak warto zaryzykować, oddalić się i zacząć rozglądać na boki. A najfajniej jest poznać kogoś, kto będzie się bawił z nami i zostanie naszym przyjacielem! Ile na tym zyskamy!

„Czy będziesz moim przyjacielem?” to piękna i delikatna opowieść o relacjach bliskich i zarazem nowych, jakimi mogą być relacje z przyjacielem. Przepiękna i bardzo wartościowa książka na lata a nawet do przekazywania międzypokoleniowo.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: