BING to bohater bajek, które uwielbiają dzieci. Jak przedłużyć radość ze spotkania z ulubionym bohaterem kreskówki? Kolorowy Magazyn oraz zbiór bajeczek to ciekawe rozwiązanie. Tylko teraz figurki Binga i Flop’a mogą być Wasze. Dwie nowości proponuje EGMONT.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Jego codzienne aktywności to tak naprawdę sytuacje znane z życia naszych dzieci. Spotkamy tutaj kilka postaci: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Dzieci zawsze podejmują pewne zadanie, które zwykle się komplikuje. Błędy, niewłaściwe zachowania mają swoje konsekwencje. Zawsze jednak przychodzi czas na naukę i zdobycie cennego doświadczenia. Nieodłącznym elementem opowieści jest także humor i dobra zabawa.

20190313_2205021138843715 Coś dla fanów! BING - Magazyn oraz Moje bajeczki o Bingu.

Bing. Magazyn 1/2019

Do kupienia TUTAJ

Dwumiesięcznik „Bing” adresowany jest do dzieci powyżej dwóch lat, a w szczególności w wieku przedszkolnym. Jego zawartość to ponad 30 stron wypełnionych opowieściami, zabawami rysunkowymi, manualnymi, muzycznymi, plastycznymi oraz sympatyczny prezent. Figurki głównych bohaterów.

Zajrzyjmy do środka magazynu- krótki przegląd zawartości.

1. Kolorowanka oraz miejsce, aby wpisać własne imię – dziecko ćwiczy zdolności manualne

2. Poznaj Sulę –zabawy oparte na percepcji, zdolnościach manualnych, ćwiczeniach rysunkowych

3. Muzyczne Figury – komiks do rytmu muzyki i zaproszenie do tańca oraz kolejne zabawa percepcyjna

4. Muzyczny szlak – dziecko ćwiczy pisanie oraz sprawdza znajomość słów i znaczeń

5. Co to za dźwięk, oto litera – element zgadywania i nauki liter

6. Zajęcia muzyczne – kolorowanie

7. Wielka orkiestra – instrukcja jak wykonać własnoręcznie instrumenty muzyczne.

To tylko kilka z propozycji jakie zawiera magazyn BING.

Jest to propozycja dla tych dzieci, które lubią zabawę z bajowymi postaciami znanymi z kreskówki.

Magazyn „Bing” to pewny sposób na aktywizację dziecka w popołudniowy czas, zajęcie w podróży czy podczas oczekiwania np. na przyjęcie do lekarza. Każda strona zaprasza do innej aktywności oraz rozwija w dzieciach zdolności namulane, muzyczne czy językowe.

Moje bajeczki o Bingu

Do kupienia TUTAJ

20190313_2205021138843715 Coś dla fanów! BING - Magazyn oraz Moje bajeczki o Bingu.

Bajeczki przedstawiają nowe historie z życia Binga i jego przyjaciół. W grubej i bardzo kolorowej książeczce znajdziemy ich aż osiem. Opowieści uczą, bawią i pozwalają ćwiczyć oraz poznawać umiejętności, które warte są poznania w życiu przedszkolaka. Wielkim walorem bajeczek o Bingu jest możliwość przełożenia ich bezpośrednio na życie naszych dzieci. Każde z nich spotka się prędzej czy później z małymi dziećmi, żabami, popsutą zabawką, przygotowywaniem śniadania czy odkurzaniem.W grubej i bardzo kolorowej książeczce znajdziemy ich aż osiem. Opowieści uczą, bawią i pozwalają ćwiczyć oraz poznawać umiejętności, które warte są poznania w życiu przedszkolaka. Wielkim walorem bajeczek o Bingu jest możliwość przełożenia ich bezpośrednio na życie naszych dzieci. Każde z nich spotka się prędzej czy później z małymi dziećmi, żabami, popsutą zabawką, przygotowywaniem śniadania czy odkurzaniem.

Jak to na małe dzieci przystało, samodzielne wykonywanie działań skutkuje często wpadką. Przykładowo pierniczki źle dopilnowane mogą się przypalić a mleko i płatki śniadaniowe mogą nie trafić we właściwe miejsce. Z każdej sytuacji jest jednak wyjście! Bing nigdy się nie poddaje i wytrwale uczy się z pomocą Flopa jak naprawiać własne błędy. Każda z opowieści zawiera także streszczenie wydarzeń, podsumowanie oraz optymistyczny wniosek. Synteza pomaga zrozumieć opowieść i wyciągnąć z niej wnioski.

Całość wydana jest w formie kolorowej książeczki w której obraz w większości dominuje nad tekstem.

Propozycja dla fanów BINGA w wieku 2+ od EGMONT

Newsletter

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach od psychologicoach.pl

Jeszcze chwilka...

Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter! Sprawdź teraz swoją pocztę.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: