Co oni robią?

  • Autor: Artur Gulewicz.
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Do kupienia TUTAJ

20180521_083700-225x300 Co oni robią? Artur Gulewicz. Nasza Księgarnia MAJ 2018

Co oni robią? Chyba oszalałam? Listonosz Wacław eksperymentuje głośno a kelner Marek wstępuje w laboratorium? Ogrodniczka Jadwiga gra na gitarze na wsi…. Co tu się dzieje…

To książka, która zdominowała naszą domową bibliotekę. Moja 14-miesieczna córka uwielbia przekładać zakładki i obserwować zmieniające się postacie. Starsze dzieci będą odkrywać zawody – a jest tutaj ich sporo: listonosz, ogrodniczka, budowniczy, muzyk, naukowiec, dziennikarka, baletnica, kelner i podróżniczka. Każdy z zawodów może być wykonywany przez inne osoby – a w książce jest ich także sporo. Mało tego – po co skupiać się na jednej opcji – warto w nietypowych sytuacjach robić interesujące rzeczy. Ta książka pokazuje, że każdy może być tym kim chce – bez względu na to jak wygląda czy  co mu najbardziej pasuje.

Każda z postaci postanowiła porzucić swoje zajecie i spróbować być kimś innym w niecodziennym dla siebie miejscu. Co się stanie, jeśli listonosz chwyci w ręce gitarę i jednocześnie będzie żonglował ananasem? Albo kiedy podróżniczka zacznie kręcić piruety? Wszystko jest możliwe dzięki ilustracjom podzielonym na trzy części. Przekładanie ich gwarantuje świetną zabawę!

Książka została wydana w dużym formacie ze starannie dopracowanymi szczegółami: grafiką i wydaniem w formie przekładanych części. Trwała i mocna tektura, miękko zakończone narożniki i gruba tekturowa oprawa.  Wydanie gwarantuje radość przez długie miesiące i trwałość książki.

20180521_083700-225x300 Co oni robią? Artur Gulewicz. Nasza Księgarnia MAJ 2018

Polecam dzieciom ok 1-6 lat. Ale powiem, że sama uwielbiam zmieniać strony książki i mam z tego sporo frajdy 😉

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *