Tove Jansson powraca z opowieściami z Doliny Muminków! Tym razem książka zawiera także znakomitą opowieść autorstwa samej Tove Jansson jak i interaktywne okienka. Prześledźcie losy Muminka i poznajcie mniej i bardziej znanych bohaterów. Co najważniejsze- przez okienko widzicie mały fragment kolejnej strony z którym możecie spróbować zgadnąć, co się za chwilę wydarzy!

wp-1634017261610-770x1024 Co było potem? Tove Jansson – Nasza Księgarnia JESIEŃ 2021
hdrpl

·         Tove Jansson

·         ilustracje: Tove Jansson

·         tłumaczenie: Teresa Chłapowska

·         Wiek: 3-6

·         Forma wydania: oprawa twarda

·         Rok wydania: 2021

·         Liczba stron: 28

·         Wymiary: 205 x 280 mm

·         Do kupienia TUTAJ

Muminek wraca do domu, niosąc bańkę z mlekiem dla mamy. Wiatr zawodzi w ciemnych koronach drzew, zza których wyłania się słońce. Na łące wśród kwiatów można chwilę odpocząć przed dalszą drogą. Kto by pomyślał, że to początek fascynującej przygody?

 

Tove Jansson to autorka, której sława obiegła cały świat. Jak cudownie, że Nasza Księgarnia dostarcza nam kolejnych tytułów, które pozwalają na kontakt ze światem Muminków. A jest to  świat niezwykły! Świat, który nie tylko zaskakuje ale także wprowadza nas w emocje! Nie wiemy co wydarzy się na następnej stronie. Nie wiemy, kiedy spotkamy poszukiwaną Małą Mi i gdzie nas zabierze poszukiwanie. Pełna tajemnicy i niezwykłych losów opowieść o bohaterach, których kocha każdy.

 

wp-1634017261610-770x1024 Co było potem? Tove Jansson – Nasza Księgarnia JESIEŃ 2021

Przepiękne wydanie zasługuje na wyróżnienie – zdecydowanie jestem pod wrażeniem ciekawej formy i interakcji z czytelnikiem, którą wywołuje książka z okienkami tego typu. W opowieści będziemy także zgadywać dalsze losy bohaterów – a może wiecie co się za chwilę wydarzy?

 

Klimatyczna, piękna, starannie wydana i bardzo kolorowa opowieść o bohaterach z Doliny Muminków.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *