„Buziaczki i przytulaski – słodka nauka liczenia od 1 do 10” to nowość dla najmłodszych, która zabiera dziecko do świata biskości z rodzicem/opiekunem oraz wprowadza do nauki liczenia i rozpoznawania cyfr. Wszystko dzięki prostym a jednocześnie magicznym sposobom: dzięki przytulaniu i dawaniu sobie buziaczków.

IMG_20211106_094231_edit_39398727099195-916x1024 Buziaczki i przytulaski - słodka nauka liczenia od 1 do 10. Jesienna nowość od Wydawnictwa Babaryba dla 1-2+

Lubicie się przytulać i dawać sobie buziaki?

Jest taka książka, która łączy te przyjemne gesty z nauką liczenia. „Buziaczki i przytulaski”! 1 to jedno mocne przytulenie, na 2 – dwa uśmiechy, na 3 – trzy delikatne buziaczki, na 4 – buziodziubki, na 5 – łaskotki…  Wszystko jasne? Na pewno warto to wspólnie przetrenować wiele razy! Kartonowa księga nam w tym pomoże!

  • BUZIACZKI I PRZYTULASKI
  • ilustracje: Nicola Slater, projekt: Jennifer Tolo Pierce
  • książka kartonikowa
  • liczba stron: 20
  • format 180 mm x 180 mm
  • rok wydania: 2021
  • język wydania: polski
  • Polecany wiek: 10-24 miesiące
  • Do kupienia TUTAJ

Kartonowa książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych w wieku od około 10 miesięcy do 2/3 lat. Znajdziecie tam sporo słodyczy, która dodatkowo jest podana w przejrzystej formie i z mocnym walorem edukacyjnym. Bardzo często wspominam, że szczególnie cenię książki które łączą walor edukacji i przyjemności. Tutaj zdecydowani mamy taki duet: edukacyjne treści jak i urokliwe ilustracje oraz emocjonalna i fizyczna bliskość, której każde dziecko potrzebuje.

Książeczka świetnie sprawdzi się jako książka do czytania przed snem. Idealne połączenie do buziaki i przytlały oraz schemat, który daje dziecku przewidywalność i bezpieczeństwo. Zresztą dzieci także bardzo często obdarowują ilustrowanych bohaterów buziakami – to słodkie!

Co warte zaznaczenia to wydanie i jego kolorystyka. Kolory jak i kształty są bardzo przyjazne a zarazem spokojne, stonowane. Bohaterowie i cyfry widnieją na białym tle, które jest idealne dla młodego wzroku i nie powoduje zmęczenia czy przebodźcowania dziecka jak i rodzica czy opiekuna.

 „Buziaczki i przytulaski” to ciekawa propozycja dla najmłodszych, która namawia do przytulania i buziakowania oraz uczy cyferek i liczenia do 10.  


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: