Wszystko co trzeba wiedzieć o królach K-POPU?! Ja nie wiem nic… Ale mam świadomość, że jeśli chcę być na bieżąco to wiedzieć trochę powinnam. BTS to zespół muzyczny, który na stałe zagościł w sercach szczególnie młodych dziewczyn. Sama widziałam pokój nastolatki pełen uśmiechniętych panów w kolorowych fryzurach. Zobaczcie co dla fanów BTS przygotował EGMONT.

20200420_0829081419238273-767x1024 BTS. Wszystko, co trzeba wiedzieć o królach K-POPU. Zupełnie nieoficjalny przewodnik. EGMONT 2020

BTS. Wszystko, co trzeba wiedzieć o królach K-POPU. Zupełnie nieoficjalny przewodnik.

BTS to zespół, który od kilku lat króluje na scenach muzycznych K-popu. Znani na całym świecie, pochodzą z Korei. Popularność zyskali oczywiście także w Polsce. Grupa jest absolutnie zjawiskowa i wyjątkowa jednocześnie. Dla mnie to także symbol aktualnych trendów i ciekawa obserwacja psychologiczna. Grupa ma na koncie wiele rekordów Guinnessa. BTS to fenomen, jakiego nigdy nie widzieliśmy. 

20200420_0829081419238273-767x1024 BTS. Wszystko, co trzeba wiedzieć o królach K-POPU. Zupełnie nieoficjalny przewodnik. EGMONT 2020

Wydawnictwo EGMONT przygotowało dla polskich fanow K-POPU coś ciekawego. Bez względu na to, czy jesteś początkującym fanem BTS, czy zagorzałym członkiem fanklubu ARMY, ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz tu mnóstwo zdjęć, faktów i statystyk (Koreańczycy kochają statystyki!). 

20200420_0829081419238273-767x1024 BTS. Wszystko, co trzeba wiedzieć o królach K-POPU. Zupełnie nieoficjalny przewodnik. EGMONT 2020

W książce znajdziesz

  • Tysiące zdjęć, ramek, opisów
  • Przeczytasz zestawienia najbardziej wciągających piosenek, epickich teledysków i najśmieszniejszych klipów na YouTube.
  • Przypomnisz sobie najzabawniejsze i najbardziej urocze chwile z życia swoich idoli.
  • Poznasz magiczną 7 bohaterów i ciekawostki z ich życia i kariery
  • Dowiesz się o tym jak rozwijała się kariera muzyczna zespołu i jakie sukcesy osiągnęli BTS

Jestem trochę przerażona zjawiskiem związanym z fascynacją tym zespołem. Wiem jednak, że nastolatki potrzebują wzorców, idoli. Jeśli książka może im ich przybliżyć, pomoże poznać twórczość zespołu – to ma to sens. Wydanie na pewno spodoba się nastolatkom, ale mniej ich rodzicom. Jest bardzo kolorowe, trochę chaotyczne, przebodźcowane. Dla mnie za dużo kolorów i absolutnie nie jestem  stanie zaakceptować i pochwalić szaty graficznej. Mam jednak świadomość, że nastoletni fani będą z niej zadowoleni. Ponieważ im więcej idola w książce tym lepiej – a znajdą go bardzo dużo.

BTS Królowie K-POPU tym razem w książce! Czy chcesz swój egzemplarz? Zgłoś się do mnie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: