Czas na BrainBox! Jeśli macie w domu przedszkolaka, który pragnie się rozwijać i szuka pomysłów na zabawy i poznawanie świata, mam dla Was kuszącą propozycje. Zestaw gier edukacyjnych dla przedszkolaków. Atrakcyjne i kolorowe pudełka skrywają karty o tematyce liter, liczb, kolorów, zwierząt i ich domów. Zabawy sprawdzą się samodzielnie jak i w zabawach rówieśników czy z dorosłym. Trening pamięci, zabawa, nauka samodzielności, poszerzenie wiedzy – wszystko w jednym miejscu! Rebel poleca BrainBox od 4 roku życia!

komplet-scaled BrainBox – pakiet dla przedszkolaka. Poznaję litery, liczby, kolory, zwierzęta, domy zwierząt. REBEL 4+

Zapraszam na BrainBox

Kilak słów o pudełkach dla przedszkolaków. Jest ich pięć. Każde trochę inne , trochę podobne. W środku znajdziemy grube, porządnie wykonane karty z mnóstwem kolorów. Kryją one zagadki do samodzielnego rozwiązywania lub w towarzystwie dorosłych.  Karty mają dwie strony. Na jednej jest zagadka a na drugiej odpowiedź. Co ważne dziecko nie musi umieć czytać. Wystarczy, że załapie regułę i już będzie w stanie rozwiązać zagadkę! Możliwość samodzielnego sprawdzenia odpowiedzi (lub z pomocą dorosłych) to także świetna i bardzo prosta nauka samodzielności i poprawności wykonywania zadania. Co ważne brainboxy uczą nie tylko znajomości nazw, liczb, liter a także ćwiczą pamięć.

Pudełka czyli BrainBoxy są bardzo dobrze wydane. Kompaktowe pudełka świetnie sprawdzą się w podróży. Możecie je zabrać, gdzie chcecie a zamykanie na magnes jest komfortowe, bezpieczne i wygodne! Świetna sprawa!

Barwy i grafiki na kartach są wyraźne i bardzo czytelne dla dziecka.

W pudełkach znajdziemy:

  • Poznaj kolory
  • Poznaj liczby
  • Poznaj litery
  • Poznaj zwierzęta
  • Poznaj domki zwierząt

Na czym to polega?

  1. Weź kartę z wierzchu stosu.
  2. Porozmawiaj z dzieckiem o elementach widocznych na obrazku.
  3. Odwróć kartę i poproś dziecko o odpowiedź na pytanie dotyczące wskazanych elementów.

Na kolejnych etapach dziecko może bawić się samodzielnie czy z innym dzieckiem!

BrainBox – Poznaję kolory

BrainBox – Poznaję kolory to propozycja zabawy w rozpoznawanie i nazywanie kolorów. Na 24 kartach znajdziesz czarne koty, kolorowe rośliny, a nawet pysznie wyglądające słodycze, które pomogą maluchom w nauce rozpoznawania i nazywania barw. Co ważne na kartach mamy ilustracje z jednej dziedziny i pozbawione barw. Na odwrocie karta jest już w pełni pokolorowana. Zadaniem dziecka jest zapamiętanie koloru i odwrócenie karty lub kart i przywołanie w pamięci właściwego koloru. Ćwiczmy kolory i pamięć.

BrainBox – Poznaję domy zwierząt

BrainBox – Poznaję domy zwierząt to zabawa w towarzystwie wielu ciekawych zwierzaczków. Ta rodzinna gra zabierze młodsze i starsze umysły w ekscytującą podróż pełną ciekawych odkryć rozwijających spostrzegawczość i pamięć. Na 24 kartach znajdziesz zwierzęta zamieszkujące rozmaite części świata wraz z ich naturalnymi siedliskami. To gdzie mieszkają zwierzęta to często zagadkowe odkrycie, wyzwanie czy pobudzające wyobraźnie odkrycie. Ciekawa nauka i poznawanie świata!

BrainBox – Poznaję liczby

Ile widzisz obrazków? Policz je i poznaj odpowiedź! Szukasz gry, która pozwoli Ci spędzić z dzieckiem wartościowy czas, a jednocześnie będzie wspierać jego rozwój już w okresie przedszkolnym? BrainBox – Poznaję liczby to coś dla Ciebie! Ta rodzinna gra zabierze młodsze i starsze umysły w ekscytującą podróż pełną ciekawych odkryć rozwijających spostrzegawczość i pamięć. Na 24 kartach znajdziesz przekąski, zabawki, a nawet owady, które będzie trzeba policzyć. Przejrzyste, zrozumiałe i absolutnie czytelne dla dziecka zadania jak i odpowiedzi!

BrainBox – Poznaję litery

Nadszedł czas na litery! Tak ważne w edukacji przedszkolaka. BrainBox – Poznaję litery to coś dla Ciebie! Ta rodzinna gra zabierze młodsze i starsze umysły w ekscytującą podróż pełną ciekawych odkryć rozwijających spostrzegawczość i pamięć. Na 24 kartach znajdziesz rośliny, zwierzęta, a nawet zabawki, które pozwolą dziecku odkryć świat liter. Zadaniem dziecka jest rozpoznanie litery, która kryje się w nazwie wskazanego przedmiotu. Ciekawe, że wiele przedmiotów ma taką samą literę na początku! Jaka to litera? Pudełko sprawdzi się także podczas edukacji wczesnoszkolnej.

BrainBox – Poznaję zwierzęta

BrainBox – Poznaję zwierzęta to coś dla Ciebie! Ta rodzinna gra zabierze młodsze i starsze umysły w ekscytującą podróż pełną ciekawych odkryć rozwijających spostrzegawczość i pamięć. Na 24 kartach znajdziesz urocze zwierzęta domowe, te żyjące dziko na odległych lądach, a także pod wodą. Czy potrafisz rozpoznać zwierzę do fragmentach jego wyglądu? Jakie to zwierze? Pełna uśmiechu i dobrej zabawy gra!

Dlaczego pokochasz BrainBox?

Małe pudełka sprawdzą się do zabrania w podróż, zabawy w każdych warunkach i niemal w każdym miejscu. Karty łączą zabawę i naukę. Trening wiedzy, spostrzegania, pamięci. BrainBox w sposób bardzo intuicyjny, czytelny dla dziecka uczą jak wykonać zadania i samodzielnie pozwalają dziecku poznać ich wynik. Co ważne gra pochodzi z materiałów z recyklingu! Śmiało zabawa dla dzieci jak i dorosłych z dzieckiem! Bez potrzeby wertowania instrukcji – gra i zabawa! Trening dla umysłu w atrakcyjnych formach! Które pudełko wybieracie?


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *