Tuli Tuli to Duszek opiekun. Wędruje po Ziemi i opisuje co ciekawego zauważy. Dziś opowie nam o bogactwie łąki. A tam kryje się mnóstwo wspaniałych stworzeń! Zapraszam na spotkanie z przepięknie zilustrowaną serią kartonowych książek dla najmłodszych. Opowieści przybliżają środowisko życia zwierząt i dają okazję śledzić losy bohaterów opowieści. Poznajcie przyrodnicze ciekawostki razem z bocianami i Tuli Tuli.

wp-1627187715474-768x1024 Bocian z łąki. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka. Nasza Księgarnia LATO 2021 2+
  • Zofia Stanecka
  • ilustracje: Magdalena Kozieł-Nowak
  • Nasza Księgarnia
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 40
  • Wymiary: 205 x 250 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Jestem Tuli Tuli. Duszek opiekuńczy. Mieszkam na Ziemi. Wędruję po jej zakątkach. Zaglądam tam, gdzie jest życie. A ono jest wszędzie! W powietrzu. Na lądzie. W wodzie. Na najwyższych szczytach gór i w najgłębszych głębinach. Dziś opowiem wam o łące…

By posłuchać tej opowieści musicie wzbić wzrok ku górze. To właśnie nad łąką w gnieździe urodził się Kubuś i jego siostry. Z każdym dniem bociany stają się większe i bardziej samodzielnie. Muszą ćwiczyć skrzydła, żeby nauczyć się latać. Wtedy polecą na łąkę po ślimaki, a pod koniec lata daleko, daleko, na drugi koniec świata. Zanim to się jednak wydarzy Kubuś musi się wiele nauczyć.

Poznajcie opowieść o bocianów i ciekawostki przyrodnicze dotyczące polskiej łąki min.:

– Jakie zwierzęta wspólnie wychowują młode?
– Gdzie można spotkać dorosłe bociany?
– Jakie pióra mają ptaki?
– Jakie zwierzęta mogą paść się na łące?
– Gdzie spotkamy bociany na świecie i jakie są inne gatunki bociana?

Ilustrowane pytania na pewno zainteresują dzieci!

wp-1627187715474-768x1024 Bocian z łąki. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka. Nasza Księgarnia LATO 2021 2+

„Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka” to przepięknie zilustrowana seria edukacyjna dla najmłodszych od pierwszych miesięcy życia. Trwałe, kartonowe i bardzo mocne strony przepełnione są kolorowymi ilustracjami. Każda książka to inne środowisko życia i nowy bohater. Dzieci śledzą jego przygody, a przy okazji poznają wiele przyrodniczych ciekawostek. Opowieść jest bardzo interesująca, przygodowa i zarazem edukacyjna.  Polskie łąki wkrótce zamienią na Afrykę i tamtejszą sawannę. Ale nie martwcie się na wiosnę powrócą do domu!

Kupując książkę, wspierasz Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

„Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka” to bardzo ciekawa propozycja dla dzieci w wieku 0-6 lat. Kolorowa, edukacyjna i bardzo interesująca książka, która bawi i uczy!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *