Bitmaks i spółka oraz Robot z Niebieskiego Lasu to ciekawa propozycja zarówno do samodzielnego czytania jak i wspólnego spotkania z przygodową opowieścią. Komiksowa seria zdecydowanie zaciekawi dzieci w wieku od około 5-6 lat. Zabawna, przygodowa i zaskakująca fabuła sprawia, że książka błyskawicznie jest obiektem zainteresowania!

wp-1632084466261-1024x809 Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu i Superprosiak , DEBIT 2021 – 6+

Robot z Niebieskiego Lasu i Superprosiak

Pierwsza część nowej komiksowej serii przygód w odsłonie idealnej do samodzielnego czytania.

Pewnego dnia w Niebieskim Lesie pojawia się zepsuty robot Bitmaks. Dzięki Wagnerowi i Bachowi dostaje szansę na drugie życie! Bitmaks zaczyna robić to, co umie najlepiej: pomagać innym! Ale co o tym wszystkim sądzą pozostali mieszkańcy lasu? 

Bitmaks i spółka. Superprosiak

Druga część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. 

Superprosiak jest przekonany, że jest superbohaterem. Kłopot w tym, że nie ma żadnej supermocy, przez co stanowi zagrożenie dla siebie i innych. W rozwiązaniu problemu znów okaże się pomocny Bitmaks.

wp-1632084466261-1024x809 Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu i Superprosiak , DEBIT 2021 – 6+

Dwie książki to zapowiedź nowej serii publikacji. Charakterystyczne postacie, wyraziste charaktery i zabawna opowieść to gwarancja zadowolenia czytelników w wieku od 5-6 lat. Autorzy zadbali o to co dzieli lubią i cenią w książkach. Opowieść zdecydowanie czyta się łatwo. Pomagają w tym proste zdania, duże litery czy humor i charakterystyczni bohaterowie.

 Bardzo podobają mi się grafiki, które wpadają w oko. Forma komiksu sprawia, że dziecko  będzie mieć sporo doznań podczas czytania – co zachęci je do podążania za akcją wydarzeń opowieści. Zachęcam serdecznie do spotkania z niecodziennymi bohaterami książki!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *