Kolorowanki wodne uwielbiają rodzice i dzieli! Nie brudzą dziecka i otoczenia, są wielokrotnego użytku i mają ładne, wyraźne kolory, kształty. Seria Wodne czary-mary ma do zaproponowania jeszcze coś więcej. To bohater bajki, którego uwielbiają dzieci oraz element książki w kolorowance. Zapraszam na poznacie Bing oraz Cocomelon- Wodne czary-mary od HarperCollins Polska.

wp-1636891883975-1024x660 Bing oraz Cocomelon. Wodne czary-mary. Niezwykłe książki-kolorowanki wodne. HarperCollins Polska 1+
  • Bing. Wodne czary-mary
  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: WODNE CZARY-MARY
  • Autor: Beata Żmichowska
  • Do kupienia TUTAJ

Króliczek Bing zaprasza do swojego świata. Tuta w codziennych sytuacjach pokazuje dzieciom swój świat i uczy postępowania w sposób wskazany (często na przykładzie swoich błędów). Dzisiaj Bing przygotowuje koktajl, wybiera się na piknik z przyjaciółmi, bawi się klockami i wraz z Sulą spaceruje po parku. Ale… na wszystkich ilustracjach brakuje ważnych postaci lub elementów! Z jakich składników Bing przygotuje napój? Kto wraz z króliczkiem buduje wieżę z klocków? Co Sula i Bing zbierają podczas przechadzki w parku i jakie zwierzątko im w tym towarzyszy?

Tutaj zadanie dla dziecka! Musisz napełnić wodą dołączony flamaster i odsłonić białe pola. Zamalowane pola ukazują barwy, kształty i ilustracje. Po wyschnięciu zabawa zaczyna się ponownie. Tak wiec flamaster można wielokrotnie napełniać a kolorowanki namaczać wodą!

wp-1636891883975-1024x660 Bing oraz Cocomelon. Wodne czary-mary. Niezwykłe książki-kolorowanki wodne. HarperCollins Polska 1+

Cocomelon. Wodne czary-mary

Znasz piosenki z kanału Cocomelon? Na pewno potrafisz pokazać rodzinę rekinów! Zresztą zobaczcie co przygotowali bohaterowie. Cocomelon – ulubieniec najmłodszych zaprasza do wspólnej przygody z wyjątkową książką do kolorowania. JJ uwielbia zabawę z całą rodziną na plaży a także zabawę wodą w codziennej kąpieli. Ale co to? Niektóre przedmioty zaginęły! Czy pomożesz JJ odnaleźć niewidoczne zabawki? A może spróbujesz odkryć jakie zwierzęta towarzyszą bohaterom opowieści Cocomelon?

Wodne czary-mary

Ekologiczne kolorowanki wodne to doskonałe zajęcia dla dziecka już od pierwszych miesięcy życia. Wielokrotnego użytku, kolorowe, ciekawe i z bohaterami miłych bajek i piosenek. Wodne czary-mary to bezpieczna kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami. Kolorowanie czystą wodą nie pozostawia po sobie bałaganu jak malowanie farbami, papier nie przemięka, a tusz użyty w książce nie rozpuszcza się i nie plami. Jeśli więc podczas zabawy woda się wyleje, wystarczy ją po prostu wytrzeć, a otoczenie, ubranko, rączki małego artysty albo nowa biała kanapa pozostaną nietknięte! Książeczkę można kolorować w nieskończoność, dlatego z powodzeniem zastąpi kilka innych, klasycznych kolorowanek! Świetnie sprawdzi się w podróży czy podczas wieczornej nudy.

Wodny świat zabawy z połączeniu z książką to dobry zestaw dla rodzica i dziecka. Zdecydowanie polecam serie kolorowanek wodnych, która wspiera także motorykę małą jak i zainteresowania dziecka czynnością w dłuższym czasie tj. skupienie.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: