Po raz kolejny sięgamy do magazynu BING. Przeznaczony dla najmłodszych czytelników w wieku od 2 lat kolorowy magazyn z bohaterem dziecięcej animacji. W numerze 4/2021 znajdziemy mnóstwo kolorowych zadań, historii i ciekawych treści oraz prezent niespodziankę – mini plac zabaw. Magazyn świetnie sprawdzi się w podróży jak i podczas codziennych zabaw w domu itp. Zobaczcie co znajdziemy w środku!

wp-1626036870748-768x1024 BING - Magazyn dla dzieci 2+ z prezentem! 4/2021

Kilka słów o Bingu…

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każdy epizod zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Z pomocą Flopa udaje mu się odzyskać pewność siebie.

wp-1626036870748-768x1024 BING - Magazyn dla dzieci 2+ z prezentem! 4/2021

Bajka jest bardzo przystępna, spokojna i radosna. Zdecydowanie podoba się najmłodszym i jest również chętnie wybierana przez rodziców.

Magazyn to przeniesienie świata bohaterów na papier. W środku znajdziemy bardzo wiele treści, które dotyczą dziecka i zachęcają je do zabawy i nauki jednocześnie.

Znajdziecie min. opowiadania, łamigłówki, wycinanki i rysowanki. Odrysuj rączki, zrób bukiet z kwiatów, policz, nazwij literkę, szukaj i znajdź, narysuj swoje ulubione warzywa i owoce, odszukaj różnice na obrazkach.

Magazyn do kupienia w każdym kiosku oraz na stronie internetowej www.egmont.pl

wp-1626036870748-768x1024 BING - Magazyn dla dzieci 2+ z prezentem! 4/2021

 Dwumiesięcznik jest wydawany na specjalnym papierze do rysowania i kolorowania, z nieco grubszymi i błyszczącymi okładkami, a do każdego numeru dołączony prezent-zabawka. Do numeru4/2021 dołączono wesoły plac zabaw Binga! Dobra zabawa gwarantowana. Od razu dodam, że plac super sprawdzi się także z mini laleczkami. Zadowolenie dziecka gwarantowane!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *